لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۵۶

حضور ال گور در کمپین «مبارزه با تغییرات اقلیمی» کلینتون در فلوریدا


ال گور معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا در کمپین هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، که قرار است روز سه شنبه در میامی فلوریدا برگزار شود، شرکت می کند.

شعار این گردهمایی مبارزه با تغییرات اقلیمی است و ال گور از چهره های شناخته شده بین المللی در مبارزه با پدیده گرمایش زمین و تغییرات آب و هوایی ناشی از آن است.

یکی از اعضای کمپین حزب دموکرات در فلوریدا گفته است ال گور و هیلاری کلینتون قصد دارند در این مراسم بر تهدید فوری تغییرات اقلیمی و اثرات آن بر سلامتی، امنیت و اقتصاد مردم آمریکا تاکید کنند.

به گزارش شبکه خبری سی بی اس آمریکا، خانم کلینتون در فلوریدا همچنین درباره افزایش سطح آب دریا در میامی و همچنین خشکسالی در غرب آمریکا صحبت خواهد کرد.

ال گور از چهره های شاخص حزب دموکرات، پیشتر تنها با صدور بیانیه ای کتبی از هیلاری کلینتون حمایت کرده بود و غیبت او در کنوانسیون حزب دموکرات در فیلادلفیا به شدت نمایان بود.

حال حضور او در کمپین هیلاری کلینتون می تواند معنای زیادی برای نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر (۱۸ آبان ماه) در ایالات متحده داشته باشد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG