لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۰۴

انتقاد رابرت دنیرو از تحریم کنندگان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا


رابرت دنیرو
رابرت دنیرو

بحث و جدل بر سر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هالیوود هم سرایت کرده و در روزهای اخیر شاهد درگیری های لفظی ستاره های بزرگ در فضای حقیقی و مجازی هستیم.

مشاجره «رابرت دنیرو» و «آرنولد شوارتزنگر» در یک مراسم خیریه نمونه دیگری از این اختلافات است که با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی همراه بود.

این دو بازیگر نامدار آمریکایی از جمله چهره های مشهوری بودند که در ضیافت شام «حامیان نیروهای مسلح اسرائیل» در شهر بورلی هیلز لس آنجلس حضور داشتند.

این مراسم سالانه به منظور حمایت از سربازان، جانبازان و خانواده های جانباختگان نیروهای نظامی اسرائیل و جمع آوری کمک های مالی برای آنها برگزار می شود.

رابرت دنیرو از حامیان سرسخت هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات است و در ماه های اخیر به شدت از دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه انتقاد کرده است.

آرنولد شوارتزنگر که در گذشته فرماندار ایالت کالیفرنیا هم بوده، از طرفداران سرشناش حزب جمهوریخواه است و همواره از نامزدهای این حزب در انتخابات محلی، ایالتی و سراسری حمایت کرده است.

آرنولد شوارتزینگر
آرنولد شوارتزینگر

هر چند که او ماه گذشته گفت در انتخابات ریاست جمهوری امسال شرکت نمی کند و به دونالد ترامپ رأی نخواهد داد، با این حال با انتقادات سختی از سوی رابرت دنیرو مواجه شد و گفتگوی آنها به مشاجره تبدیل شد.

ظاهرأ رابرت دنیرو از آرنولد شوارتزنرگر خواسته رسمأ از هیلاری کلینتون حمایت کند و مانع به قدرت رسیدن دونالد ترامپ شود، فردی که به گفته او صلاحیت لازم برای رهبری آمریکا را ندارد.

رابرت دنیرو با اصرار زیاد، آرنولد شوارتزنگر را تشویق به رأی دادن به هیلاری کلینتون کرده، به گفته او تحریم انتخابات راهکار مناسبی نیست و نتیجه ای معکوس دارد.

آرنولد شوارتزنگر هم با اشاره به برخی ماجراها و حواشی مرتبط با هیلاری کلینتون از جمله فساد مالی یا داستان ای میل های محرمانه ، نامزد حزب دموکرات را سخت سرزنش کرد.

ظاهرآ گفتگوی این دو ستاره مطرح سینمای جهان نتیجه مشخصی نداشته و آنها حتی حاضر به گرفتن عکس یادگاری با یکدیگر نشدند.

البته رابرت دنیرو و آرنولد شوارتزنگر با وساطت دوستان، در پایان این مراسم با هم دست دادند و اعلام کردند که هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند ولی حاضر نشدند باهم عکس بگیرند.

XS
SM
MD
LG