لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۵۱

کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه


جمعی از حامیان ترامپ در سینسیناتی اوهایو
جمعی از حامیان ترامپ در سینسیناتی اوهایو

بالاخره پس از بیش از یکسال تبلیغات با خرجهای چند ده میلیون دلاری، مناظره، و سیاست بازی پشت و جلوی پرده از فردا شهر کلیولند در سواحل دریاچه های بزرگ میزبان چهار روزه کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه است.

با توجه به حوادث اخیر تروریستی در آمریکا، اروپا دور وبر محل همایش کاملاً مسدود شده و روباتها و سگها به مدد نیروهای امنیتی آمده اند.

در طی این روزها، نمایندگان حزبی پس از اینکه نام ایالت‌شان خوانده شد به نمایندگی شهروندان آن ایالت از نامزدی مثلاً این بار آقای دونالد ترامپ حمایت می کنند.

آقای ترامپ پیش از این همایش، یار انتخاباتی خود که در صورت ورودش به کاخ سفید معاونش خواهد بود، را انتخاب کرد.

در این مراسم، رهبران پیشین و کنونی حزب جمهوریخواه با تشویق مردم به رأی به نامزد حزبشان سخنرانی خواهند کرد.

با توجه به ویژگیهای آقای ترامپ رووسای پیشین جمهوریخواه، جرج بوش پدر و پسر و حتی نامزد ناکام انتخابات سال ۲۰۱۲ شرکت نخواهند کرد.

دستور کار جمهوریخواهان طی دههای گذشته مشخص بوده است، مخالف قانون کنونی سقط جنین، و قوانین حمایتی دگر باشان، خواستاربرداشته شدن قانون بیمه درمانی موسوم به بیمه درمانی اوباما هستند و با کنترل خرید و فروش اسلحه کاملاً مخالفند..

با توجه به آزادی بیان در این کشور، گروههای مخالف و موافق جمهوریخواهان می‌توانند در خواست تجمع کنند.

پوشش خبری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با تمام جهان متفاوت است و عملاً دنیایی از ترین هاست.

طولانی‌ترین دوران تبلیغات، گران قیمت ترین از همه نظرها و هیجان انگیزترین است، زیرا عملاً هیچ خط قرمزی برای به اصطلاح لجن کشیدن رقیب وجود ندارد. مخصوصاً که امسال رقیب یک سیاستمدار یک غیر سیاستمدار است.

XS
SM
MD
LG