لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۷:۴۷

رامنی در کنوانسیون حزب جمهوریخواه شرکت می کند


Republican Covention
Republican Covention
میت رامنی کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوریخواه وارد محل برگزاری کنوانسیون ملی حزب شده است. قرار است او و همسر و هوادارانش دلایل خود را برای تلاش به منظور برکناری پرزیدنت اوباما به عنوان رهبر امریکا با رای دهندگان در میان بگذارند.
رامنی روز سه شنبه برای تماشای سخنرانی تلویزیونی همسرش در کنوانسیون وارد شهر میزبان، تمپا در ایالت فلوریدا شد. کریس کریستی فرماندار نیوجرسی، به عنوان سخنران اصلی جلسه را به پایان خواهد برد.
مقامات حزب امیدوارند سخنرانی خانم رامنی جنبه شخصی تری از تصویری که کمپین اوباما از او ارائه داده است نشان دهد. در تبلیغات کمپین اوباما، رامنی کاپیتالیستی معرفی می شود که چندان ارتباطی با مردم عادی امریکا و دلواپسی های اقتصادی آنها ندارد.
در این میان، انتظار می رود فرماندار نیو جرسی بر آنچه جمهوریخواهان آنرا شکست های عمده کاخ سفید پرزیدنت اوباما در سه سال و نیم گذشته می بینند تاکید بگذارد.
سه شنبه نخستین روز کامل کنوانسیون جمهوریخواهان است ، اکثر برنامه های روز دوشنبه درحالی که توفان آیساک به کرانه باختری فلوریدا نزدیک می شد لغو شد. برنامه ریزان کنوانسیون هنوزمراقب مسیر توفان هستند .
دراین میان، نتایج نظر سنجی واشنگتن پست که روز دوشنبه منتشرشد نشان می دهد پرزیدنت اوباما و رامنی درانتحابات 6 نوامبر رقابتی تنگاتنگ خواهند داشت. رامنی از حمایت 47 درصد رای دهندگان احتمالی برخوردار خواهد بود ، و 46 درصد ازاوباما حمایت خواهند کرد .
آقای اوباما سه شنبه و چهارشنبه را در کمپین انتخاباتی در شهرهای دانشگاهی آیوا، کلورادو و ویرجینیا می گذراند. کنوانسیون دمکرات ها هفته آینده برگزار می شود.
XS
SM
MD
LG