لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۳۰

تمدید برنامه تلویزیونی «کارداشیان ها» با قراردادی ۱۰۰ میلیون دلاری


شبکه آمریکایی E با انتشار بیانیه های از تمدید قراردارد برنامه «همراه با کارداشیان ها» خبر داد، به این ترتیب تولید این برنامه تلویزیونی واقع گرایانه تا سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت.

«همراه با کارداشیان ها» از موفق ترین برنامه های واقع گرایانه سالهای اخیر است که زندگی این خانواده جنجالی را به تصویر می کشد.

محور اصلی ماجراهای این مجموعه، روابط کریس و کاتلین جنر با فرزندان خود «کورتنی»، «کیم»، «کلوئی»، «راب»، «کندال» و «کایل» است و تماشاگران با جنبه های مختلف زندگی آنها آشنا می شوند.

شبکه تفریحی و سرگرمی «ایی» دربیانیه خود ضمن ابراز شادی از تمدید این قرداد گفت، با توجه به توافق طرفین درباره تمامی جزئیات، مقدمات پیش تولید فصل های بعدی بزودی آغاز خواهد شد.

برنامه «همراه با کارداشیان ها» را شرکت های «رایان سیکرست» و «بونیم و موری» تهیه می کنند و به گفته منابع موثق، ارزش قرارداد جدید بیش از یکصد میلیون دلار است.

هر چند که در سالهای اخیر از تعداد بیننده های این مجموعه به طرز چشمگیری کاسته شده ولی همچنان محبوبترین برنامه واقع گرایانه تلویزیونی است که طرفداران بسیاری در گوشه و کنار جهان دارد.

این در حالی است که علاوه بر تولید سیزده فصل از «همراه با کارداشیان ها»، یازده زیرمجموعه کوتاه دیگر نیز تولید شده که بصورت جداگانه بر شخصیت های این مجموعه تمرکز دارد و از برنامه های موفق شبکه ایی است.

پخش فصل چهاردهم «همراه با کارداشیان ها» از ماه اکتبر در آمریکا و کشورهای دیگر آغاز شده است.

تهیه کنندگان همراه با کاداشیان ها به طرفداران این مجموعه وعده دادند در فصل جدید شاهد ماجراهای غیرمنتظره و هیجان انگیزی خواهند بود و از مشاهده برخی از قسمتهای برنامه شگفت زده می شوند.

گفته می شود تولد سومین فرزند کیم کارداشیان و کانیه وست از محورهای اصلی فصل جدید است، آنها با استفاده از رحم جایگزین بزودی صاحب فرزند دیگری می شوند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG