لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۳۱

بازگشت «کری آندروود» به صحنه موسیقی پس از مصدومیتی طولانی


«کری آندروود» خواننده نامدار موسیقی کانتری در جریان یک مسابقه هاکی روی یخ در شهر نشویل ایالت تنسی در ورزشگاه حاضر شد و با شور و هیجان زیادی سرود ملی آمریکا را خواند.

این دومین اجرای زنده کری آندروود پس از ماهها دوری از صحنه بود، این خواننده آمریکایی ماه نوامبر گذشته در منزلش زمین خورد، مچ دستش شکست و صورتش به شدت مجروح شد.

اوکه متولد نشویل است به دعوت مسئولین تیم هاکی روی یخ این شهر یعنی «پریدیتورز» یا درندگان پاسخ مثبت داد و در مراسم پیش از مسابقه سرود ملی آمریکا یا «پرچم ستاره نشان» را خواند.

در رقابت های رسمی ورزشی یا مسابقات مهم در آمریکا خواننده های مشهوربا نوآوری و بهره گیری از توانایی خود، این سرود را بصورتی متفاوت و در سبک های گوناگونی اجرا می کنند

«مایک فیشر» همسر کری آندروود نیز از بازیکنان «نشویل پریدیتورز» است و شاهد هنرنمایی زنش در ورزشگاه بود، او نیز همراه با تماشاگران به شدت کری آندروود را تشویق کرد.

در نهایت نشویل پریدیتورز در یک بازی مهیج از مرحله حذفی در وقت اضافی دوم موفق به شکست حریف کانادایی خود «وینی پگ» شد، مسابقه بعدی دو تیم پنجشنبه شب برگزار می شود.

در سالهای اخیر کری آندروود و مایک فیشر رابطه پر فراز و نشیبی داشته و درگیر حواشی مختلفی بوده اند، آنها ماجراهای نامتعارف خود را در شبکه های اجتماعی بصورت منظم به اشتراک گذاشته و طرفداران زیادی دارند.

با این حال به نظر می رسد در حال حاضر دوران آرامی را سپری می کنند و خبری از جنجال وهیاهو نیست.

کری آندروود ۳۵ ساله که پس از موفقیت در رقابت تلویزیونی «آمریکن آیدل» به شهرت رسید، با سپری کردن دوران نقاهت برنامه شلوغی دارد و در حال تهیه و تدارک مجموعه کنسرت های بزرگی برای طرفدارانش است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG