لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۵۵

اهدای جوایز موسیقی کانتری «سی ام تی» در نشویل


پنجاه و سومین دوره مراسم اهدای جوایز موسیقی کانتری «سی ام تی» با شور و هیجان بسیاری در شهر نشویل ایالت تنسی برگزار و از هنرمندان و گروههای برتر این سبک موسیقی در شاخه های مختلف تقدیر شد.

این مراسم سالانه توسط شبکه تلویزیونی «سی ام تی» و با هدف انتخاب موزیک ویدئوهای برتر سبک کانتری برگزار می شود؛ برندگان را بیننده های تلویزیون از طریق رای گیری اینترنتی انتخاب می کنند.

این جوایز به بهترین موزیک ویدئوهای سال دربخش های گوناگونی از جمله خواننده مرد، خواننده زن، گروه موسیقی یا اجرای دو نفره اهدا می شود.

امسال این شبکه تلویزیونی برای نخستین بار در بخش های اصلی، آثاری از سبک های دیگر موسیقی چون پاپ یا راک را نامزد دریافت جایزه کرد و موزیک ویدئوهایی خواننده هایی چون «جاستین تیمبرلیک» یا «بی بی کیشا» نیز در میان نامزدها بود.

اجرای برنامه را اعضای گروه موسیقی «بیگ لیتل تاون» بر عهده داشت؛ آنها در بخش هایی از مراسم نیز به اجرای زنده پرداختند. از سایر هنرمندانی که روی صحنه حضور داشتند می توان به «کری آندروود» و «جیسن آلدین» اشاره کرد.

اما مهمترین جایزه سال به «بلیک شلتون» خواننده مشهور آمریکایی، او جایزه بهترین موزیک ویدئوی سال را دریافت کرد؛ جایزه بهترین موزیک ویدئوی خواننده مرد نیز به او رسید.

جایزه بهترین موزیک ویدئوی خواننده زن به «کری آندروود» رسید.

گروههای موسیقی «بک استریت بویز» و «فلوریدا جورجیا لاین» نیز جایزه بهترین موزیک ویدئوهای تلفیق سبک های موسیقی را دریافت کردند.

جایزه بهترین موزیک ویدئوی گروه موسیقی نیز به «لیتل بیگ تاون» رسید.

کری آندروود با جایزه ای که چهارشنبه دریافت کرد، پرافتخارترین هنرمند «سی ام تی» شد؛ او از هنگام شروع این مراسم موفق به دریافت ۱۸ جایزه در بخش های مختلف شده است.

XS
SM
MD
LG