لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۱۵

پرزیدنت ترامپ: یک دوره گذار در پیش داریم و سال آینده از بهترین سال‌های ایالات متحده خواهد بود


دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز جمعه ۱۹ اردیبهشت با اشاره به این که ایالت‌های بیشتری در آمریکا به روال معمول باز می‌گردند، پیش بینی کرد که سال آینده «بهترین سال» برای کشور باشد.

پرزیدنت ترامپ در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه تلویزیونی فاکس گفت:‌ «ما چیزهای بسیاری از این بلا، این بیماری [کووید۱۹] یاد گرفته‌ایم. اما ما نمی‌توانیم کشورمان را برای مدت دو سال تعطیل کنیم ... در آن صورت کشور ورشکسته خواهد شد.»

وی اضافه کرد: «سال آینده برای ما فوق‌العاده خواهد بود. سالی که تقریبا برای ما یک رکورد خواهد بود ... هم‌اکنون روحیه بسیار بالایی وجود دارد. ما بیش از سی ایالت داریم که به وضعیت قبل بازگشته‌اند یا با قدرت دارند [به وضعیت قبل] برمی‌گردند.»

پرزیدنت ترامپ با بیان این که تعداد ایالت‌هایی که محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس جدید کرونا را کاهش می‌دهند و به روال معمول باز می‌گردند افزایش خواهد یافت، گفت: «ما یک دوره گذار پیش رو داریم.»

رئیس حمهوری آمریکا پیش بینی کرد: «سه ماهه سوم [امسال] دوره گذار خواهد بود و سه ماهه چهارم امسال به نظرم خیلی خوب خواهد بود و فکر می‌کنم سال بعد یکی از بهترین سال‌هایی باشد که تا به حال داشته‌ایم.»

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG