لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۲۰

شایعات در ادامهٔ جدایی آنجلینا جولی و برد پیت بالا می‌گیرد


ماریون کوتیار، هنرپیشه فرانسوی در مورد شایعات رابطه رمانتیک خود با برد پیت واکنش نشان داد.

وی در بیانیه ای‌‌ که روز چهارشنبه در صفحه اینستاگرام خود پست کرد نوشته: "این اولین و تنها واکنش من به توفان خبرهایی است که ۲۴ ساعت پیش منتشر شد و من را هم به درون خود کشید."

اینستاگرام ماریون کوتیار

او در ادامه نوشته "من عادت ندارم در مورد چنین مسائلی‌ نظر بدهم و یا آن را جدی بگیرم. اما دیدم که اوضاع دارد بدتر می شود و روی کسانی‌ که دوستشان دارم تاثیر می‌گذرد. بنابر این مجبور بودم حرفی‌ بزنم"

ماریون کوتیار در بیانیه رابطه‌اش با گیوم کنه، بازیگر فرانسوی را تأیید کرد و همچنین اعلام کرد که آنها به زودی صاحب فرزند دومشان می شوند.

ماریون کوتیار و گیوم کنه
ماریون کوتیار و گیوم کنه

بعد از این که آنجلینا جولی از برد پیت تقاضای طلاق کرد، برخی‌ منابع علت آن را رابطهٔ مخفیانه پیت با خانم کوتیار اعلام کرده بودند.

البته یک دلیل دیگر که در رسانه‌ها به آن اشاره شده بود مشروب خواری و خشونت از سوی برد پیت است.

آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی و برد پیت

به گزارش چند خبر گزاری از جمله TMZ (اولین رسانه یی که خبر طلاق جولی و پیت را نیز منتشر کرد) برد پیت به اتهام بدرفتاری با کودکان تحت بازجویی است.

تحقیقات اداره پلیس لس آنجلس و خدمات کودکان و خانواده لس آنجلس نشان می دهد که روز ۱۴ سپتامبر در هواپیمای خصوصی خانواده حادثه ای‌‌ رخ داد و درست روز بعد جولی و پیت از هم جدا شدند.

آنجلینا جولی و فرزندان
آنجلینا جولی و فرزندان

TMZ گزارش می دهد که برد پیت در هواپیما مست شد و شروع به داد و فریاد و فحش دادن کرد و حتا خشونت فیزیکی‌. یک منبع نزدیک به او می گوید چنین اتهاماتی اصلا صحت ندارد و ابراز تاسف کرد از این که برخی‌ تلاش می‌کنن برد پیت را به بد‌ترین شکل به دنیا عرضه کنند.

XS
SM
MD
LG