لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۵۸

گراز نر برای رسیدن به خوک ماده زوج کشاورز را راهی بیمارستان کرد


این گراز نر که نامش "باس" است، حدود سه سال است که در مزرعه این زوج مشاورز در ایالت ماساچوست نکهداری می شود.
این گراز نر که نامش "باس" است، حدود سه سال است که در مزرعه این زوج مشاورز در ایالت ماساچوست نکهداری می شود.

یک گراز نر سنگین وزن با حمله به زن و شوهری در ایالت ماساچوست، به حدی به آنها آسیب رساند که زوج کشاورز را راهی بیمارستان کرد و وضعیت یکی از آنها هم وخیم گزارش شده است.

به گزارش پلیس محلی، این گراز نر ۷۰ کیلوگرمی حدود ساعت شش عصر سه شنبه به وقت محلی به شانون هرناندز ۳۸ ساله در مزرعه‌ کوچکش در این ایالت شمال شرقی آمریکا حمله کرد.

خانم هرناندز، که این گراز پنج ساله را حدود سه سال است در مزرعه خود نگهداری می‌کند، گفت حیوان از محل نگهداری اش فرار کرده و شتابان به سراغ خوک‌های ماده مزرعه می‌دوید.

وی که قصد داشت جلوی گراز را بگیرد تا "قوانین مزرعه نقض نشود" با مقاومت گراز روبرو شد، بطوری که دست و پای خانم کشاورز را به شدت زخمی کرد و او را روانه بیمارستان کرد.

کمتر از دو ساعت بعد، حیوان که همچنان در هیجان رسیدن به جفت‌های خود بود، به خوزه هرناندز، همسر او حمله کرد و این بار شدت جراحات به حدی بود که وضعیت او وخیم گزارش شده است.

رگ‌های دست راست این مرد ۵۰ ساله در درگیری با گراز نر – که زوج کشاورز نام او را "باس" (رئیس) گذاشته‌اند –دچار پارگی شد و شدت خونریزی به حدی بود که جان وی را تهدید می‌کرد.

به گفته یک شاهد عینی، هنگامی که نیروهای اورژانس به کمک او آمدند، آقای هرناندز به هوش بود و پس از انتقال به بیمارستان، تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت.

XS
SM
MD
LG