لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۳۲

«بلا حدید» مانکن مشهور رابطه عاشقانه با «دریک» خواننده رپ را تکذیب کرد


«بلا حدید» مانکن مشهور آمریکایی رابطه عاشقانه خود با «دریک» خواننده جنجالی هیپ هاپ را تکذیب کرد و به شایعات مختلفی که درروزهای اخیر در این رابطه مطرح شده پایان داد.

یکی از آهنگ های آلبوم جدید دریک «فاینس» نام دارد و این رپر کانادایی درباره علاقه خود به شهر نیویورک، صنعت مد و دو خواهر جذاب آمریکایی سخن می گوید.

او در بخش هایی از این آهنگ با اشاره به رابطه جنسی با یکی از این خواهران، هم آغوشی با او را تجربه ای لذتبخش توصیف می کند.

با توجه به اینکه دریک همواره در آثارش از تجربیات شخصی خود الهام می گیرد؛ این آهنگ حس کنجکاوی طرفدارانش را برانگیخت و در پی یافتن زن مورد نظر بر آمدند.

در روزهای اخیر نظرات مختلفی در شبکه های اجتماعی مطرح شد ولی به عقیده اکثریت کاربران، بلا حدید سوژه این آهنگ بود؛ مدل جوانی که ساکن نیویورک است و خواهری به نام جی جی حدید دارد.

پس از گسترش این شایعات به نشریات هنری بلا حدید مجبور به واکنش شد و با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی رابطه با دریک را تکذیب کرد.

این مانکن آمریکایی گفت آنها دوستان خوبی هستند ولی هیچ رابطه عاشقانه ای در کار نیست؛ به گفته او انتشار چنین شایعات پوچ و بی اساسی توهین آمیز است.

به این ترتیب جستجوی طرفداران دریک برای یافتن عشق خواننده محبوب خود ادامه دارد و آنها باید به دنبال سوژه جدید دیگری باشند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG