لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۰۴

کناره‌گیری آرنولد از برنامه «کارآموز»؛ ترامپ: او اخراج شد


آرنولد شوارتزینگر در یکی از قسمت های برنامه سلبریتی اپرنتیس یا کارآموز
آرنولد شوارتزینگر در یکی از قسمت های برنامه سلبریتی اپرنتیس یا کارآموز

«آرنولد شوارتزینگر» روز جمعه اعلام کرد که او به برنامه سلبریتی اپرنتیس یا کارآموز باز نخواهد گشت و از این برنامه کناره گیری کرده است. هرچند او دلیل افت این برنامه را رئیس جمهوری آمریکا دانست، پرزیدنت ترامپ در توئیتی گفته که آرنولد کناره‌گیری نکرده بلکه اخراج شده است.

به گزارش واشنگتن پست، آقای شوارتزینگر روز جمعه به شبکه ان بی سی خبر داده که قصد ندارد در سری جدید این برنامه حضور یابد.

در حالیکه آرنولد می گوید خودش کناره گیری کرده، اما دونالد ترامپ در توئیتی مدعی شد وی اخراج شده است.

بازیگر و فرماندار سابق کالیفرنیا در حالی بعد از ده برنامه از «کارآموز» کنار می رود که در یک ماه گذشته او با ترامپ که خود از تهیه کنندگان و مجریان سابق این برنامه که اکنون رئیس جمهوری آمریکاست، جنگ لفظی داشت.

۱۴ بهمن پرزیدنت دونالد ترامپ و آرنولد شوارتزینگر درباره محبوبیت یکدیگر جنگ لفظی داشتند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یک مراسم رسمی گفت که برای آرنولد دعا می کند که بیننده بیشتری داشته باشد. سخنی که واکنش آرنولد را در فضای مجازی در پی داشت.

آقای ترامپ قبل از اینکه به ریاست جمهوری برسد، مجری و یکی از تهیه کنندگان این برنامه بود. در فصل جدید، آرنولد شوارتزینگر مجری آن شده است.

پرزیدنت دونالد ترامپ روز پنجشنبه در مراسم ملی نیایش صبحگاهی گفت، برای آرنولد دعا می کند تا بیننده های بیشتری داشته باشد.

یکی از توئیت های انتقادی ترامپ از آرنولد و اینکه او حامی کیسیک و کلینتون در انتخابات بوده است.

«آرنولد شوارتزینگر» بازیگر مشهور آمریکایی و مجری «سلبریتی اپرنتیس» با انتشار یک پیام ویدئویی، به اظهارات «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا درباره کاهش تعداد بیننده های این برنامه تلویزیونی پاسخ داد و گفت بهتر است آن دو جای خود را با هم عوض کنند و او به «سلبریتی اپرنتیس» بازگردد تا مردم آمریکا شبها خواب آسوده ای داشته باشند.

پرزیدنت «دونالد ترامپ» که یکی از تهیه کنندگان «سلبریتی اپرنتیس» بوده، در ابتدا با استقبال از انتخاب آرنولد برای اجرای فصل تازه این برنامه، او را جانشین مناسبی برای خود توصیف کرد. البته روابط آنها در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تیره شد، تا جایی که «آرنولد شوارتزینگر» که خود یک جمهوری خواه است، حاضر به حمایت از «دونالد ترامپ» نشد.

فصل جدید برنامه «سلبریتی اپرنتیس» با اجرای آرنولد شوارتزینگر از شبکه «ان بی سی» چندان موفق نبوده و نسبت به سال های گذشته بیننده های کمتری داشت.

در هفته های اخیر دونالد ترامپ با انتقاد از «آرنولد شوارتزینگر» او را دلیل اصلی ناکامی فصل جدید این برنامه معرفی کرد.

«آرنولد شوارتزینگر» هم که از سوابق سیاسی بیشتری برخوردار است و فرماندار پیشین ایالت کالیفرنیا بوده، با انتقاد از سیاست های دونالد ترامپ، او را فردی کم تجربه توصیف کرد.

«سلبریتی اپرنتیس» یک برنامه تلویزیونی واقع گرایانه یا ریلتی شو است که با شرکت هنرمندان، ستاره های بزرگ و چهره های مشهور برگزار می شود.

آنها در رقابتی هیجان انگیز، آزمون های مختلفی را پشت سر گذاشته و برای کسب جایزه نخست تلاش می کنند.

البته برنده مسابقه، جایزه نقدی خود را به یک سازمان یا نهاد خیریه اهدا می کند و این مبلغ صرف امور انسان دوستانه می شود.

بسیاری باور دارند یکی از دلایل موفقیت مجموعه های تلویزیونی « اپرنتیس» شخصیت کاریزماتیک دونالد ترامپ، زبان تند، بذله گویی و اجرای پرانرژی او بود، خصوصیات مهمی که آرنولد شوارتزنگر فاقد آن است.

XS
SM
MD
LG