لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۱۳

اصرار مجله «ونیتی‌فر» بر ادعای خود: به بازیگران فیلم آنجلینا جولی پول دادند و پس گرفتند


در حالیکه آنجلینا جولی اتهامات مطرح شده علیه مستند جدیدش را رد کرده، مجله مشهور «ونیتی فر» بار دیگر تاکید کرد که تیم همراه خانم جولی، در تهیه فیلم «آنها اول پدرم را کشتند»، به بازیگران خردسال و فقیر پول داده و بعد پس گرفته اند.

«ونیتی فر» در بیانیه ای توضیح داد که ترجمه متن نوشتاری و صدای ضبط شده همه مصاحبه ها با جولی را که در تهیه متن مقاله اصلی شماره سپتامبر مجله، در مورداین ستاره سینما مورد استفاده قرار گرفته بود، مورد بازبینی قرار داده است. در این مقاله با عنوان «بازی»در مورد جستجو برای یافتن کودک فیلم جولی در کامبوج مورد استناد قرارگرفته است.

در آن مقاله ادعا شده بود که مدیران تهیه فیلم در برابر دوربین فیلمبرداری به کودکان فقیر پول می دادند ، بعدا پول ها را پس می گرفتند و می گفتند تمرین برای نقش آفرینی بچه ها بوده است.

آنجلینا جولی هفته گذشته گفت این ادعا که در جریان انتخاب بازیگران خردسال پول های واقعی از بچه ها پس گرفته شده، «بی اساس و غم انگیز» است.

جولی می گوید هنگام فیلمبرداری، والدین و یا سرپرستان این کودکان همراه با چند پزشک همواره سر صحنه حاضر بودند تا سلامت این کودکان به خطر نیفتند.

انتشار این مقاله، انتقادهای زیادی به همراه داشت و اعتبار گروه فیلمسازی را زیر سوال برد.

فیلم «آنها اول پدرم را کشتند» قرار است در ماه سپتامبر برای نخستین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش درآید. جولی دستیار نویسنده و کارگردان فیلم بوده است که از کتاب خاطرات «لونگ اونگ» در مورد بزرگ شدن در سلطه رژیم خشن خمر سرخ برگرفته شده است.

این فیلم به زودی از طریق «نت فلیکس» پخش خواهد شد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG