لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۸

مردی در آلاباما ۵ نفر را با تبر کشت


مردی در ایالت آلابامای آمریکا با تبر پنج نفر را به قتل رساند.

به گزارش آسوشیتدپرس، درک دیرمن، مردی ۲۷ ساله از ایالت آلاباما، متهم به قتل فجیع ۵ نفر که در حال محافظت از دوست دختر او بودند، تحت تأثیر مواد مخدر قربانیانش را با تبر تکه تکه کرد.

بنا به اسناد بدست آمده از دادگاه توسط وبسایت خبری آلاباما به نام "آل دات کام" این متهم روز شنبه، ۳۰ مرداد، قربانیان خود را در خانه ای دورافتاده در شهر سیترونل در ایالت آلاباما، به ضرب گلوله کشت و سپس با تبر به جان آنها افتاد. یکی از این قربانیان زنی ۲۲ ساله به نام چلسی ماری رید، در ماه پنجم حاملگی اش بود.

به گفته سم کوچران، کلانتر این منطقه، آقای دیرمن پس از مجروح کردن قربانیان با تبر به جان آنها افتاد تا از مرگ آنها اطمینان حاصل کند.

به گفته پلیس، متهم پس از کشتن این ۵ نفر، دوست دختر خود و نوزاد یکی از قربانیان زن را ربود و صحنه قتل را ترک کرد. او آنها را به خانه پدرش در می سی سی پی منتقل کرد و پس از آن خود را به پلیس تحویل داد.

به گفته پلیس، لستر دوست دختر متهم، که به خاطر خشونت های دیرمن از دست او فراری بود، به خانه دور افتاده در آلاباما پناه برده بود. یکی از ساکنان خانه به محض دیدن متهم در اطراف خانه با پلیس تماس گرفت، اما پیش از آمدن پلیس متهم ناپدید شد و پس از نیمه شب به آن خانه برگشت، به زور وارد خانه شد، و ساکنان آن را به قتل رساند.

درک دیرمن، متهم به ۶ مورد قتل عمد شده است. او پس از دستگیر شدن گفت تحت تأثیر داروهای روان گردان (متامفتامین) مرتکب این جرم شده و خطاب به خبرنگاران گفت: "از مواد مخدر دوری کنید."

XS
SM
MD
LG