لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۲۰

تولید فیلم «سکس و شهر ۳» متوقف شد


خبر توقف تولید سومین قسمت از فیلم «سکس و شهر» طرفداران این مجموعه را غافلگیر کرد و سرنوشت این پروژه سینمایی در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

هر چند این موضوع هنوز بصورت رسمی از سوی استودیوی «برادران وارنر» اعلام نشده ولی بازیگران این مجموعه در گفتگوهای خبری یا از طریق شبکه های اجتماعی خود این خبر را تأیید کردند.

گفته می شود اختلاف بازیگران و این شرکت فیلمسازی دلیل اصلی لغو پروژه است، ظاهرأ نظرات بازیگران در باره چگونگی تولید فیلم و برخی درخواستهای شخصی آنها با مخالفت برادران وارنر مواجه شده است.

سکس و شهر روابط چهارزن میانسال نیویورکی را به تصویر می کشد که در زندگی روزانه درگیر ماجراهای مختلفی می شوند، محور اصلی داستان عشق است که با چاشنی طنز و شوخی ترکیب می شود.

«سارا جسیکا پارکر»، «کیم کترال»، «کریستین دیویس» و «سینتیا نیکسون» بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

سکس و شهر ابتدا بصورت یک سریال تلویزیونی از «اچ بی او» پخش شد و یکی از موفق ترین تولیدات این شبکه کابلی بود و جوایز بسیاری کسب کرد.

رویکرد جسورانه نویسندگان در پردازش داستان، به تصویر کشیدن مسائل و مشکلات زنان، عبور از برخی تابوهای فرهنگی و محدودیتهای جنسی و البته بازی درخشان هنرمندان از جمله عوامل موفقیت سکس و شهر بود.

پس از پایان این سریال تلویزیونی در سال ۲۰۰۴ و با توجه به محبوبیت شخصیت های این داستان به ویژه در میان زنان و دختران جوان، تهیه کنندگان تصمیم به ادامه تولید سکس و شهر در سینما گرفتند.

هرچند که نخستین فیلم در سال ۲۰۰۸ نسبتأ موفق بود ولی اکران دومین اثر در سال ۲۰۱۰ با واکنش های منفی زیادی مواجه شد و تجربه چندان خوشایندی نبود.

در سالهای اخیر شایعات بسیاری درباره تولید سومین فیلم سکس و شهر منتشر شده و بازیگران بارها از علاقه خود برای تکمیل این سه گانه سینمایی سخن گفته اند ولی ساخت فیلم هرگز بصورت جدی کلید نخورد.

هنوز مشخص نیست که این پروژه بصورت قطعی منتفی شده باشد ولی براداران وارنر در حال حاضر تمایلی برای ساخت این فیلم ندارد، به این ترتیب تنها گزینه موجود تولید مستقل فیلم از سوی بازیگران است که البته ریسک تجاری و حرفه ای بالایی دارد.

XS
SM
MD
LG