لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۵۳

همکاری دوباره «اسکورسیزی» و «دی کاپریو»


«مارتین اسکورسیزی» کارگردان نامدار سینما و «لئوناردو دی کاپریو» بازیگر مشهور آمریکایی بار دیگر در یک پروژه سینمایی همکاری می کنند، این هفتمین پروژه مشترک این هنرمندان ایتالیایی تبار است.

تعدادی از نشریات و سایت های هنری به نقل از منابع آکاه ضمن تأیید این موضوع، از آغاز مراحل پیش تولید این فیلم جنایی با عنوان «قاتلان فلاور مون» خبر دادند.

فیلم بر اساس رویدادهای واقعی و با اقتباس از کتابی به همین نام اثر «دیوید گرن» نویسنده آمریکایی تولید خواهد شد.

ماجراهای کتاب به دهه ۱۹۲۰ باز می گردد، زمانی که تعدادی از سرخپوستان قبیله ای در ایالت اوکلاهاما، به طرز فجیعی در اردوگاه محل زندگی خود به قتل می رسند.

این در حالی است که کشف نفت در منطقه و طمع افراد سودجو برای راندن سرخپوستان از این اردوگاه، به پیچیدگی این حوادث دهشتناک افزوده بود.

قتلهای زنجیره ای «اوسیج نیشن» نخستین پرونده جنایی «اف بی آی» یا پلیس فدرال آمریکا بود که در آن زمان سر و صدای زیادی کرد و باعث شهرت این سازمان تازه تأسیس شد.

لئونارد دی کاپریو نقش یکی از کارآگاهانی را بازی می کند که برای حل این پرونده جنایی و پیدا کردن قاتل به اردوگاه سرخپوستان می رود و درگیر ماجراهای مختلفی می شود.

این هفتمین همکاری لئوناردو دی کپاریو و مارتین اسکورسیزی در عرصه سینما است، آنها در گذشته در تولید پیج فیلم بلند و یک فیلم کوتاه از جمله «دار و دسته های نیویورکی»، «هوانورد» و «گرگ های وال استریت» مشارکت داشتند.

گفته می شود این بازیگربرنده جایزه اسکار، از سرمایه گذاران این پروژه نیز هست و نقش مهمی در تولید این فیلم سینمایی خواهد داشت.

مارتین اسکورسیزی در هفته های آینده راهی اوکلاهاما می شود تا با بررسی منطقه، لوکیشن های مورد نظرش را پیدا کند.

او در ماه سپتامبر فیلمبرداری « مرد ایرلندی» را اغاز می کند، اثری مافیایی با شرکت «رابرت دنیرو» و «آل پاچینو» که توسط شرکت اینترنتی نت فلیکس خریداری شده است.

مارتین اسکورسیزی امیدوار است «قاتلان فلاور مون» را بهار سال آینده مقابل دوربین ببرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG