لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۰

بازگشت «مردان سیاهپوش» به سینما


شرکت فیلمسازی سونی اعلام کرد نسخه جدید «مردان سیاهپوش» را تولید می کند و به این ترتیب ساخت این فیلم حادثه ای بصورت جدی آغاز شد.

سه گانه مردان سیاهپوش با بازی «ویل اسمیت» و «تامی لی جونز» از موفق ترین محصولات سینمایی شرکت سونی است و بیش از یک و نیم میلیارد دلار در گیشه فروخت.

مردان سیاهپوش داستان تخیلی دو مأمور ویژه امنیتی است که مسئولیت آنها برخورد با موجودات فضایی و نامتعارف ساکن کره زمین است، داستان با چاشنی طنز ماجراهای خنده دار این مأموران سیاهپوش را به تصویر می کشد.

با اکران آخرین فیلم از این مجموعه سینمایی در سال ۲۰۱۲ به نظر می رسید مردان سیاهپوش به پایان رسیده و سونی برنامه ای برای تولید فیلم دیگری نداشت.

اما از اوایل سال میلادی گذشته و با توجه به سیاستهای جدید این شرکت برای ساخت آثار گیشه ای بیشتر، ادامه تولید مردان سیاهپوش بعنوان یک مجموعه پرفروش آغاز شد.

«استیون اسپیلبرگ» کارگردان آمریکایی تهیه کننده فیلم است و «مت هالووی» و «آرت مارکوم» فیلمنامه را بصورت مشترک خواهند نوشت.

اما در فیلم جدید ویل اسمیت و تامی لی جونز حضور ندارند و بازیگران دیگری در نقش این مأمورین به هنرنمایی می پردازند.

هنوز اسامی این هنرمندان اعلام نشده و تهیه کنندگان سرگرم بررسی گزینه های مختلفی برای فیلم هستند، چالش بزرگی که نقش مهمی در موفقیت فیلم جدید خواهد داشت.

شرکت سونی برنامه های مفصلی برای تبلیغ و بازاریابی مردان سیاهپوش دارد و تاریخ اکران فیلم را نیز مشخص کرده است.

براساس برنامه اعلام شده، این فیلم که «اسپین آف» نام دارد تابستان سال۲۰۱۹ در سراسر جهان اکران می شود.

XS
SM
MD
LG