لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۱۸

«دنیل کریگ» دوباره «جیمز باند» می شود، اینبار با دستمزد ۱۵۰ میلیون دلاری


برخی از نشریات و سایت های هنری بریتانیا از توافق نهایی «دنیل کریگ» با تهیه کنندگان «جیمزباند» و بازگشت او به این مجموعه سینمایی خبر دادند.

بر اساس این گزارش ها که به نقل از منابع آگاه منتشر شده، «باربارا براکولی» تهیه کننده اصلی فیلم سرانجام رضایت این بازیگر برای بازی در بیست و پنجمین قسمت از این مجموعه حادثه ای را جلب کرد.

به این ترتیب دنیل کریگ برای پنجمین بار در نقش این مأمور مخفی خوش تیپ و جاسوس خیالی بریتانیایی ظاهر خواهد شد.

این در حالی است که او پس از اکران فیلم قبلی این مجموعه با عنوان «اسپکتر» اعلام کرد، ترجیح می دهد مچ دستش را قطع کنند تا اینکه بار دیگر در نقش جیمز باند بازی کند.

ظاهرأ باربارا براکولی بسته پیشنهادی به ارزش ۱۵۰ میلیون دلار به دنیل کریگ پیشنهاد کرده و او را در بخش مهمی از تصمیم گیری و فرآیند تولید سهیم کرده است.

هنوز مشخص نیست فرآیند ساخت فیلم بعدی جیمز باند چه زمانی آغاز می شود و آگاهیهای دیگری نیز درباره سایر عوامل و دست اندرکاران منتشر نشده است.

با این حال گفته می شود تهیه کنندگان علاقه زیادی به همکاری با «ادل» خواننده مشهور بریتانیایی دارند و احتمال بازگشت او نیز به پروژه وجود دارد.

ادل با اجرای ترانه «اسکای فال» برای بیست و سومین فیلم جیمز باند موفق به دریافت جایزه اسکار شد و یکی از تأثیرگذارترین آهنگ های این مجموعه را خلق کرد.

هنوز شرکت فیلمسازی «مترو گلدن مایر» پخش کننده این مجموعه سینمایی، واکنشی در این زمینه نداشته و اظهار نظر مشخصی نکرده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG