لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۰۷

«سوفیا ورگارا» گرانترین بازیگر تلویزیونی آمریکا شد


«سوفیا ورگارا» هنرمند و مدل جذاب کلمبیایی از سوی مجله فوربز بعنوان گرانترین بازیگرتلویزیونی در آمریکا معرفی شد، او در شش سال گذشته بیش از ۴۲ میلیون دلار در آمد داشته است.

این در حالی است که این هنرمند ۴۵ ساله منابع مالی دیگری هم دارد و از بازی در فیلمهای سینمایی، آگهی های تجاری، سخنرانی و امور اقتصادی نیز میلیونها دلار درآمد دارد.

سوفیا ورگارا فعالیتهای هنری خود را از دهه نود میلادی با بازی در سریالهای اسپانیولی زبان آغاز کرد و به تدریج جذب هالیوود شد، او از موفق ترین هنرمندان لاتین تبار در آمریکا است که سابقه بازی در دهها فیلم سینمایی و سریال تلویریونی را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

سوفیا ورگارا با بازی در «خانواده مدرن» به اوج شهرت رسید، مجموعه ای طنزآمیز که از طریق شبکه ای بی سی در آمریکا و تلویزیونها در سایر کشورهای جهان پخش می شود و طرفداران بسیاری دارد.

او چهار بار نامزد دریافت گلدن گلوب و امی تلویزیونی شده و هفت بار از طرف انجمن بازیگران حرفه ای نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن سال بوده که افتخار بزرگی در این حرفه محسوب می شود.

این در حالی است که فعالیتهای سوفیا ورگارا فقط به بازیگری محدود نمی شود، او صاحب یکی از بزرگترین شرکتهای روابط عمومی و مدیریت هنری در آمریکا است که در سال ۱۹۹۴ در لس آنجلس تأسیس شد.

«ال دبلیو ایی» نمایندگی بسیاری از هنرمندان لاتین بار را بر عهده دارد و با شرکت های بزرگ فیلمسازی و تهیه کنندگان مشهور همکاری می کند.

سوفیا ورگارا تجربیات موفقی در عرصه تجارت نیز دارد و صاحب چند شرکت بازرگانی است که خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهند.

او اخیرأ یک کلوب اینترنتی لباسهای زیر زنانه راه اندازی کرده که بسیاری موفق بوده، مشتریان با پرداخت آبونمان ثابت، لباس های زیر خود را به سلیقه طراحان شرکت از طریق پست دریافت می کنند.

سوفیا ورگارا ده درصد از درآمد این فروشگاه اینترنتی را صرف امور خیریه و انساندوستانه می کند.

مجله فوربز این هنرمند کلمبیایی را یکی از زنان نوآور و قدرتمند جهان معرفی کرده که توجه خاصی به توانمندسازی زنان دارد و در این زمینه بسیار فعال است.

او بارها خواستار حضور بیشتر اقلیتها در هالیوود و ایجاد موقعیتهای شغلی و پرداخت دستمزد برابر برای بازیگران زن به ویژه لاتین تبارها شده است.

XS
SM
MD
LG