لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۳۸

خواننده جوان حامی دونالد ترامپ می‌خواهد وارد دنیای سیاست شود


«جوی ویلا» خواننده جوان آمریکایی و از طرفداران سرشناش دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از علاقه خود برای ورود به عرصه سیاست و شرکت در انتخابات سال آینده کنگره خبر داد.

جوی ویلای ۲۶ ساله، که از حامیان حزب جمهوریخواه است، در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس گفت، در حال بررسی گزینه های موجود است و احتمال دارد از یکی حوزه های ایالت فلوریدا نامزد انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا شود.

او «ناکارآمدی کنگره و عدم عزم راسخ نمایندگان کنونی برای حل مشکلات کشور» را انگیزه اصلی خود برای شرکت در انتخابات جاری توصیف کرد، و گفت آمریکا به چهره های جدید و زنان قدرتمندی در مجلس نیاز دارد تا شکوه و عظمت گذشته خود را احیا کند.

ساعاتی پس از این گفتگوی تلویزیونی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود به جوی ویلا تبریک گفت و از طرفدارانش خواست در انتخابات از این نامزد جوان حمایت کنند.

جوی ویلا در شهر «بربنک» ایالت کالیفرنیا از پدری ایتالیایی تبار و از مادری آفریقایی تبار متولد شد، پدرش کشیش و مادرش خواننده کلیسا بود، دوره های مذهبی مختلفی را پشت سر گذاشته و با آموزه های انجیل آشنایی کامل دارد.

جوی ویلا فعالیت های هنری خود را از نوجوانی آغاز کرد و تجربیات مختلفی در خوانندگی و بازیگری دارد. او در سینما موفق نبود ولی کارنامه درخشانی در موسیقی دارد و نخستین آلبومش در صدر جدول پرفروش های آی تونز و آمازون قرار گرفت.

جوی ویلا در آخرین مراسم اهدای جوایز گرمی لباسی بر تن داشت که شعار انتخاباتی دونالد ترامپ روی آن نوشته شده بود، این موضوع بازتاب زیادی در رسانه های خبری داشت و باعث شهرت این هنرمند شد.

او در ماه های اخیر مهمان بسیاری از ایستگاههای رادیویی و شبکه های تلویزیونی محافظه کار آمریکا بوده و در برخی از برنامه های سیاسی حزب جمهوریخواه سخنرانی کرده است.

جوی ویلا حضور فعالی نیز در شبکه های اجتماعی دارد و با شور و هیجان بسیاری از سیاست های دونالد ترامپ حمایت می کند، او چندی پیش بعنوان یکی از مشاورین کارزار انتخاباتی سال ۲۰۲۰ رئیس جمهوری آمریکا برگزیده شد.

به عقیده بسیاری از مفسران سیاسی جوی ویلا به دلیل ریشه های فرهنگی و نژادی، توانایی ها و شخصیت کاریزماتیک، از شانس زیادی برای موفقیت در مبارزات انتخاباتی در برخی از حوزه های ایالت فلوریدا برخوردار است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG