لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۰:۰۴

پاداش برای یافتن الحربی


عبدالراضی صغر الوهابی الحربی، فردی فراری است که در ارتباط با حمایت از کارهای شبکه تروریستی القاعده از یک پایگاه عملیاتی در ایران تحت تعقیب قرار دارد. الحربی، به عنوان معاون محسن الفضلی، واسطه ارشد القاعده به استخدام و انتقال تروریست ها به افغانستان یا عراق از طریق ایران کمک می کند. همچنین عقیده بر این است که او پول برای حمایت از حملات القاعده جمع کرده است.
الحربی شهروند سعودی است، ۲۵ سال دارد و از نام مستعار ابوعلی محارب استفاده می کند. روز ۹ ژانویه ۲۰۱۱، او در فهرست تروریست های تحت تعقیب وزارت کشور عربستان سعودی قرار گرفت و به مسافرت به افغانستان برای پیوستن به القاعده و فراهم آوردن حمایت تکنیکی از شبکه اینترنتی گروه متهم شد.
برنامه پاداش برای عدالت جهت اطلاعاتی که منجربه یافتن محل اقامت الحربی شود ، پاداشی بالغ بر ۵ میلیون دلار پیشنهاد می کند.
ایالات متحده آمریکا تضمین می کند که درباره تمام گزارش های معتبر تحقیق خواهد شد و هویت تمام کسانی که اطلاعاتی ارائه دهند محرمانه خواهد ماند. در صورتی که لازم شود، آمریکا آماده است از آنها با تغییر محل زندگی شان حفاظت کند. اگر شما اطلاعاتی درباره الحربی دارید با نزدیکترین سفارتخانه یا کنسولگری آمریکا یا نشانی اینترنتی
www.rewardsforjustice.net
تماس بگیرید یا اطلاعات خود را ازطریق ای میل به آدرس
RFJ@state.gov
ارسال دارید.
XS
SM
MD
LG