لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۱۶
عبدربه منصور هادی رییس جمهوری یمن
عبدربه منصور هادی رییس جمهوری یمن

وبلاگ پوشش خبری نشست مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۲۰۱۶

هفتاد و یکمین نشست عمومی سازمان ملل متحد از روز سه شنبه ۳۰ شهریور در شهر نیویورک در مقر دائمی سازمان ملل آغاز شده است. آخرین خبرها را در این وبلاگ زنده پی بگیرید.

عبدربه منصور هادی:‌ از این که دولت به دلیل فعالیت های کودتاچیان تحت حمایت علی عبدالله صالح در رساندن آب و خوراک به مردم ناتوان است، شرمنده ایم.

عبدربه منصور هادی رییس جمهوری یمن:‌ از برادر ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی به دلیل تلاش هایش در حفظ و نجات شبه جزیره عربستان تشکر میکنم

عبدربه منصور هادی رییس جمهوری یمن:‌ از جهان آزاد و نهادهای نظارتی آن می خواهیم تا برای نجات اقتصاد یمن به ما کمک کنند که در نتیجه جنگ در کشور بحرانی شده و کشور را به وضعیت فاجعه انسانی در این کشور رسانده است.

رییس جمهوری یمن :‌ فعالیت های حوثی ها در یمن با حمایت و پشتیبانی ایران خون افراد بیگناه را برزمین ریخته و کشور را از هم پاشیده است.

عبدربه منصور هادی رییس جمهوری یمن:‌ دخالت ایران توسط مزدورانشان در یمن علیه دولت به موفقیت نخواهد رسید.

واکنش سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا به سخنان روحانی: آمریکا به تعهداتش عمل کرده است

سحر نوروز زاده افزود: معامله هواپیما با ایران توسط شرکت های آمریکا یک تابوشکنی بود و امیدوارم با استفاده درست به نفع مردم ایران باشد.

سخنگوی کنونی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا گفت از قبل برنامه ریزی نشده بود که همزمان با حضور آقای روحانی، فروش هواپیما ها به ایران آغاز شود.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG