لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۰۹

پایان انتظار دوستداران «ادل»؛ اولین آلبوم خواننده بریتانیایی پس از شش سال منتشر می‌شود


ادل
ادل

ادل، خواننده نامدار بریتانیایی که در سال‌های اخیر زندگی پر فراز و نشیبی داشته است، سرانجام آلبوم جدیدی منتشر می‌کند.

این نخستین آلبوم او پس از شش سال سکوت است و به گفته این هنرمند، مجموعه‌ای عاطفی، احساسی و شخصی محسوب می‌شود.

به گزارش شبکه خبری سی ان‌ ان، ادل که تصویرش روی جلد شماره جدید «وگ» منتشر شده است، در گفت‌وگویی صریح و شفاف با این مجله درباره مشکلات، فعالیت‌های هنری، و آلبوم خود توضیح داد.

این آلبوم «۳۰» نام دارد و به گفته ادل، روایت موسیقایی زندگی این هنرمند در سال‌های اخیر است، و به موضوعاتی چون ازدواج، مادر شدن، طلاق، اضطراب، و افسردگی می‌پردازد.

ادل در این مصاحبه، درباره دلایل جدایی از همسرش، دوران سختی که پشت سرگذاشته است، و موارد الهام‌بخشی که به او در آفرینش آثار جدیدش کمک می‌کند، سخن گفته است.

به گفته ادل، او برای مدتی طولانی از اضطراب رنج می‌برد، ولی با کمک ورزش و مراقبه این‌ دوران سخت را پشت سرگذاشت و حالا زندگی آرامی دارد.

این خواننده بریتانیایی که به صورت چشمگیری از وزن خود کاسته است، به وگ گفت هیچ وقت با وزن خود مشکلی نداشت، ولی احساس کرد با ورزش و رژیم غذایی می‌تواند جسم و ذهنی قوی‌تر داشته باشد.

ادل در سال ۲۰۱۹ درخواست جدایی از همسرش، سیمون کونکی، را به دادگاه ارائه کرد. آنها در فاصله نزدیکی از یکدیگر در لس آنجلس زندگی می‌کنند و صاحب فرزند ۹ ساله‌ای به نام آنجلو هستند.

ا‌دل با اشاره به این که مطمئن نیست آلبوم جدیدش را آلبوم طلاق بنامد، به وگ گفت که رابطه خوبی با سیمون دارد و به هر حال او پدر فرزندش است.

به گفته ادل، آنها دچار خطا یا اشتباهی نشدند و به یکدیگر آزار یا آسیبی نرساندند، اما خوشحال نبودند و این ازدواج سرانجامی نداشت.

وی تأکید کرد که می‌خواهد پسرش ببیند که او واقعا فردی را دوست دارد، و دوست داشته می‌شود، و این موضوع برایش بسیار مهم است.

این خواننده بریتانیایی در ادامه گفت، از آن هنگام سفری را برای یافتن خوشبختی واقعی آغاز کرده است.

آلبوم جدید ادل احتمالا در ماه نوامبر امسال منتشر می‌شود و نخستین تک آهنگ این آلبوم قرار است پانزدهم اکتبر منتشر شود.

او از چندی پیش رابطه عاشقانه‌ای را با ریچ پال، مدیر برنامه‌های ورزشی آغاز کرده است. آنها در گذشته دوست بودند، اما با جدایی ادل از همسرش به یکدیگر نزدیک شدند.

ادل یکی از محبوب‌ترین خواننده‌های انگلیسی سال‌های اخیر محسوب می‌شود و بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه از آهنگ های خود را فروخته است.

دومین آلبوم او با عنوان «۲۱» یکی از موفق‌ترین آثار موسیقی جهان است که جوایز بسیاری، از جمله شش جایزه گرمی، دریافت کرد.

XS
SM
MD
LG