لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۴

کنسرت های «فیل کالینز» خواننده بریتانیایی در لندن به تعویق افتاد


«فیل کالینز» خواننده مشهور بریتانیایی به دلیل مصدومیت از ناحیه سر و شرایط نامناسب جسمانی، دو کنسرت خود در لندن را به تعویق انداخت.

مدیر برنامه های این هنرمند با اعلام این خبر گفت، فیل کالینز در هتل محل اقامتش زمین افتاده و سرش با صندلی اتاق برخورد کرده است.

او پس از انتقال به بیمارستان، تحت آزمایش های مختلف پزشکی قرار گرفت و بیست و چهار ساعت بستری بود.

فیل کالینز در نهایت با تشخیص پزشکان و با چند بخیه بر پیشانی، از بیمارستان مرخص شد.

این هنرمند بریتانیایی چندی پیش به دلیل ناراحتی ستون فقرات عمل شد و به همین دلیل به خوبی قادر به راه رفتن نیست. البته او مشکلاتی هم در شانه، کمر و پاهای خود دارد و چند بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

فیل کالینز که در سال ۲۰۱۱ بازنشسته شده بود، این هفته با برگزاری کنسرت های بزرگی در «آلبرت هال» لندن به صحنه بازگشت. برنامه های نخست او در این تالار با استقبال فراوانی از سوی هنردوستان همراه شد و تمامی بلیطها به فروش رفت.

فیل کالینز در این کنسرت ها به دلیل ناراحتی مفاصل دست، درام نمی زند و فقط بعنوان خواننده روی صحنه می رود، تجربه تازه ای که به گفته خودش، هیجان انگیز و دلپذیر است.

براساس برنامه اعلام شده، دو کنسرت بعدی فیل کالینز در روزهای پنجشنبه و جمعه در لندن به ماه نوامبر موکول شده است.

اما سایر برنامه های او تغییری نکرده و کنسرت های این هنرمند بریتانیایی یکشنبه آینده در شهر کلن در آلمان و پس از آن در شهر پاریس در فرانسه برگزار خواهد شد.

این تور «هنوز نمرده ام» نام دارد که عنوان زندگینامه اوست که اخیرأ منتشر شد. فیل کالینز در این کتاب مروری دارد بر سالها حضور درخشان در عرصه موسیقی و به بیان خاطرات تلخ و شیرین زندگی خود می پردازد.

این هنرمند ۶۶ ساله فعالیت های هنری خود را بعنوان نوازنده درام آغاز کرد و با گروه موسیقی «جنسیس» به شهرت رسید. او یکی از پرفروش ترین خواننده های تاریخ موسیقی راک است و دستاوردهای حرفه ای ارزنده ای دارد.

هفت جایزه گرمی، شش جایزه موسیقی بریتانیا، دو جایزه گلدن گلوب و یک جایزه اسکار تنها گوشه هایی از افتخارات این ستاره بزرگ است

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

.

XS
SM
MD
LG