لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۰

عروس و داماد سلطنتی برای ماه عسل به کجا می روند؛ شاید ویلایی که شبی ۶ هزار دلار است


«مگان مارکل» و شاهزاده «هری» یک هفته پس از مراسم ازدواج خود هنوز در انظار عمومی دیده نشده اند. در این مدت شایعات زیادی پیرامون محلی که برای ماه عسل انتخاب کرده اند منتشر شده است.

بسیاری پیش بینی می کردند زوج سلطنتی راهی آفریقا شوند، چون در آنجا بود که عاشق هم شدند و پیش از نامزدی نیز سفری رومانتیک به «بوتسوانا» داشتند. حتی شاهزاده «هری» الماس انگشتر نامزدی همسرش را از آفریقا خرید.

اما حالا خبرهای مبنی بر این که عروس و داماد برای ماه عسل به کانادا می روند در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

به گزارش وبسایت «تی ام زی» آنها قرار است در کلبه پارک «جسپر فرمونت» در آلبرتای کانادا اقامت کنند.

انتخاب این مقصد برای ماه عسل، چندان غیرمنتظره نبود. تاکنون، چهره های مشهور زیادی این کلبه را برای استراحت انتخاب کرده اند؛ از «مرلین مونرو» بازیگر مشهور هالیوود تا اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا از جمله پادشاه جورج و ملکه الیزابت که در سال ۱۹۳۹ در این مکان تفریحی اقامت کردند و ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ که در سال ۲۰۰۵ برای تعطیلات به آنجا رفتند.

بسیاری از این که عروس و داماد جدید خانواده سلطنتی بریتانیا، یک ماه عسل «کسل کننده» برای خود جور کرده اند، چندان راضی نیستند، اما این کلبه شش اتاق خوابه، با چشم اندازی کم نظیر به کوهستان، از نظر برخی انتخاب چندان بدی هم به نظر نمی رسد.

اقامت در این خانه شبی ۶ هزار دلار هزینه دارد.

در صورتی که محل ماه عسل شاهزاده «هری» و همسرش «مگان» لو برود و مشخص شود آنها قطعأ به این مکان می روند، به دلیل مسائل امنیتی شاید ناگزیر شوند جای دیگری را برای ماه عسل انتخاب کنند.

شاهزاده «ویلیام» برادر بزرگ «هری» و هسرش «کیت میدلتون» در سال ۲۰۱۱ چندین بار مجبور شدند تغییر مقصد دهند، آنها سرانجام برای گذراندن ماه عسل به «جزیره شمالی» (North Island) در «سیشل»، کشوری در اقیانوس هند رفتند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG