لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۴۴

کانر مک گرگور قهرمان ۳۰ ساله ایرلندی ورزش های رزمی بازنشسته می شود


«کانر مک گرگور» قهرمان مشهور ایرلندی با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی گفت، به فعالیت های خود در ورزش های رزمی مختلط پایان می دهد و بازنشسته می شود.

این در حالی است که او چند پیش روز در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد، سرگرم برنامه ریزی برای یک مبارزه جدیدی است که به احتمال زیاد تابستان آینده برگزار می شود.

کانر مک گرگور ۳۰ سال دارد و از ستاره های یو اف‌ سی است. رشته «مبارزه قهرمانی نهایی» (به انگلیسی: Ultimate Fighting Championship) که با نام اختصاری یو اف‌ سی شناخته می شود، از ورزش های رزمی مختلط در شاخه های مختلف است و « مک گرگور » دو کمربند قهرمانی در این رشته در دو وزن متفاوت دارد.

این نخستین باری نیست که کانر مک گرگور از ورزش های رزمی خداحافظی می کند و به عقیده برخی این پیام جهت بازار گرمی برای مبارزه بعدی او منتشر شده است.

این در حالی است که قهرمان ایرلندی اخیرأ یک کارخانه تولید ویسکی خریده و قصد دارد با تولید برند مشروب خود، به صورت تمام وقت در این زمینه فعال باشد.

مسابقه کانرمک گرگور با «فلوید می ودر» بوکسور مشهور آمریکایی در شهر لاس وگاس که سال پیش برگزار شد، از پربیننده ترین رقابت های تاریخ ورزش های رزمی مختلط بود و به مبارزه قرن شهرت یافت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG