لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۳۲

آماده عکس های عجیب باشید؛ فیلترهای اسنپ‌چت در اختیار کاربران توییتر


توییتر در راستای رقابت با دیگر شبکه های اجتماعی قصد دارد استیکرهایی را در اختیار کاربران بگذارند که قرار است در واقع ایموجی هایی باشند که شما می توانید روی عکس هایتان قرار دهید و مثلا عینک آفتابی، گل و یا کلاه روی عکستان بگذارید.

با این افزونه جدید کاربران می توانند هر وقت بخواهند عکسی را بر توییتر منتشر کنند چند استیکر جدید را بر آن اعمال کنند و عکس های خود را بامزه تر یا باحال تر کنند.

توییتر در این امکان جدید چند استیکر ثابت و استاندارد را در نظر گرفته است. این استیکرها مثل هشتگ کار می کنند: می شود روی یکی از آن ها بر عکسی کلیک کرد و به عکس های دیگری که از همان استیکر استفاده کرده اند دسترسی یافت.

پیش بینی می شود این استیکرها سه اثر مهم بر توییتر داشته باشند: کاربران را به اشتراک گذاشتن بیشتر تجربه های دست اول خود تشویق کند، به جذب مخاطب و همچنین افراد جدیدتر برای دنبال کردن در توییتر کمک کند، و باعث درآمد شود.

عکس و ویدئو در توییتر حرف اول را می زند و با توجه به موفقیت استیکرهای اسنپ چت هرچقدر کاربران بتوانند امکانات بیشتری برای باحال تر کردن عکس ها و ویدئوهایشان داشته باشند، لذت کار بیشتر می شود.

XS
SM
MD
LG