لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۲

رونق بنگاه های دوست یابی در کانادا برای آمریکایی های فراری از ریاست جمهوری ترامپ


چشم انداز پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برخی از آمریکایی ها، حتی اعضای حزب جمهوریخواه را چنان نگران کرده است که می گویند اگر چنین اتفاقی بیافتد، آمریکارا ترک خواهند کرد و به کانادا خواهند رفت. در این میان، کسانی که قادر هستند به اصطلاح از آب کره بگیرند، از هم اینک برای تبدیل این نگرانی به منبعی برای درآمد دست بکار شده اند.

از جمله آنها مسئولان یک وبسایت دوستیابی و همسریابی هستند که به آمریکایی هایی که که نمی توانند ریاست جمهوری ترامپ را تاب بیاورند قول می دهند آنها را با مجرد های علاقه مند در کانادا آشنا کنند.

این وبسایت که Maple Match نام دارد ، می گوید "یافتن شریک ایده آل کانادائی را برای نجات شما از وحشت غیر قابل تصور ریاست جمهوری ترامپ؛ تسهیل می کند."

این وبسایت به کاربران اجازه می دهد نام خود را به فهرست رای دهندگان ناراضی آمریکایی که به کانادایی های مجرد علاقه مند هستند بیافزایند.

رویترز می گوید مقامات "میپل مچ" به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند، اما مدیر آن به تلویزیون کانادا گفت تا کنون بیش از ۱۰ هزار امریکایی و ۲۵۰۰ کانادایی برای فهرست انتظار ثبت نام کرده اند.

این سایت در توئیتر نیز فعال است و می گوید سرویس همسریابی آن به آمریکایی ها کمک می کند از مشکلات اخذ شهروندی کانادا پرهیز کنند.

XS
SM
MD
LG