لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۰۳

ملانیا ترامپ در جمع جوانان آمریکایی سخنرانی کرد


ملانيا ترامپ، بانوی اول آمريکا در يک سخنرانی در جمع جوانان آمريکایی، محبت، عاطفه و مثبت بودن را از مهمترين ويژگی های زندگی انسان بر شمرد.

بانوی اول آمريکا روز يکشنبه در گردهمايی ملی و سالانۀ موسوم به «دانش آموزان عليه تصميم های مخرب» سخنرانی کرد.

او گفت: «من قوياً معتقدم این وظيفۀ بزرگترها است که با به کارگیری بهترين امکانات، به شما کمک کنند تا از همۀ ويژگی های زندگی بهره بگيريد. من امروز برای همين اينجا هستم. معتقدم مأموريت اين کنفرانس اين است که شما را طوری آماده کند که بتوانيد از پس خطرات و فشارهای زندگی روزمره برآييد.»

اين سخنرانی يک هفته پس از بازديد جنجالی خانم ترامپ از کودکان پناهجويان لاتين تبار در مرز مکزيک صورت گرفت.

ملانیا ترامپ گفت: «محبت، عاطفه و مثبت بودن از ويژگی های بسيار مهم زندگيست. البته که سکوت آسانتر از ادای کلمات محبت آميز است. البته که قضاوت عجولانه هميشه ساده تر از وقت گذاشتن برای درک بيشتر يکديگر است، و هميشه آسانتر می توان نيمۀ خالی ظرف را ديد تا نيمۀ پرش را.»

ملانيا ترامپ پيش از اين رويداد در گردهمايی ديگری تحت عنوان «بهترين باش» از بزرگترها می خواست فرزندانشان را تشويق کنند که از بهترين وجوه شخصيت خود بهره بگيرند.

او گفت: «با همۀ اين تفاصيل، شما توان اين را داريد که در زندگی خيلی از افراد نقش مثبت ايفا کنيد، به يکديگر احترام بگذاريد، با جامعه مثل خانواده خود رفتار کنيد و مواظب يکديگر باشيد.»

ملانيا ترامپ در اين کنفرانس که حدود ۴۵۰ دانش آموز و بزرگسال در آن شرکت داشتند، سخنرانی کوتاهی داشت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG