لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۴۱

پرزیدنت ترامپ خبر داد: وضعیت جسمی عضو ارشد کنگره وخیم است


پرزیدنت ترامپ در حال گفتگو با پزشک بیمارستان واشنگتن درباره وضعیت آقای اسکالیس
پرزیدنت ترامپ در حال گفتگو با پزشک بیمارستان واشنگتن درباره وضعیت آقای اسکالیس

پرزیدنت دونالد ترامپ روز پنجشنبه طی سخنانی در کاخ سفید به وضعیت وخیم عضو مجلس نمایندگان آمریکا اشاره کرد که در تیراندازی روز گذشته مجروح شده بود.

بنا به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، پرزیدنت ترامپ روز پنجشنبه ۲۵ خرداد طی سخنانی در کاخ سفید به وضعیت وخیم استیو اسکالیس، قائم مقام رهبر اکثریت جمهوریخواه مجلس نمایندگان، اشاره کرد که به دنبال تیراندازی روز گذشته در حومه واشنگتن دی‌سی مجروح شده و همچنان در بیمارستان بسر می برد.

پزشکان روز گذشته اعلام کردند که وضعیت آقای اسکالیس هنوز بحرانی است، اما پرزیدنت ترامپ در سخنان روز پنجشنبه گفت آقای اسکالیس «در وضعیتی بدتر از آنچه فکر می کردند قرار دارد.»

چهارشنبه صبح «جیمز تی. هاجکینسون» ۶۶ ساله و اهل ایالت ایلینوی، به سوی برخی اعضای کنگره که در یک زمین بیسبال در شهر الکساندریا در ایالت ویرجینیا در حال تمرین بودند،‌ تیراندازی کرد.

در این تیراندازی «استیو اسکالیس» قائم مقام رهبر اکثریت جمهوریخواه مجلس نمایندگان، یکی از محافظان او و سه نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته پزشکان، آقای اسکالیس که به خاطر اصابت گلوله به مفصل ران مجروح شده، از خونریزی داخلی و شکستی استخوان رنج می برد و نیاز به جراحی بیشتر دارد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG