لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۲۳

پروفایل پنج فرزند دونالد ترامپ: از دونالد جونیور و ایوانکا تا اریک، تیفانی و برون


فرزندان دونالد ترامپ
فرزندان دونالد ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا سه بار ازدواج کرده و پنج فرزند دارد؛ دونالد جونیور ، ایوانکا و اریک از همسر اول ایوانا ، تیفانی از همسر دوم مارلا و برون از همسر کنونی ملانیا.

دونالد جونیور

دونالد جونیور، ۳۸ ساله است. زمانی که مادر و پدرش از هم جدا شدند نوجوان بود و دیدن و شنیدن خبرهای جنجالی پیرامون زندگی مشترک پدر و مادرش برای او آسان نبود.

در آغاز علاقه ای نداشت در انظار عمومی باشد. اما بعد تصمیم گرفت از نام ترامپ به نفع خود استفاده کند.

دونالد جونیور به زبان مادری اش، چک، تسلط دارد. از تفریحات مورد علاقه اش شکار است. اما عکسهایش هنگام شکار، همواره با انتقاد حامیان حقوق حیوانات همراه بوده است.

دونالد جونیور در سازمان ترامپ پست مدیریتی دارد. همسرش ونسا که مدل بوده را پدرش در یکی از نمایش های مد به او معرفی کرد. این دو در سال ۲۰۰۵ با هم ازدواج کردند و پنج فرزند دارند.

ایوانکا

ایوانکا، شناخته شده ترین فرزند ترامپ است. می گویند «سلاح سری» پدرش است.

با پدر رابطه نزدیکی دارد و مشاور قابل اعتماد اوست.

ایوانکای سی و پنج ساله در سازمان ترامپ مسئول امور خرید و توسعه است و برند کیف و کفش خود را دارد.

ایوانکا می گوید نگران تأثیر منفی انتخابات بر فروش اجناسش نیست و ریاست جمهوری پدرش و مسئولیتی که با آن می آید اهمیت بیشتری دارد.

همسرش، جرد کوشنر، سرمایه دار و مدیر روزنامه «نیویورک آبزرور» است که در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ نقش مهمی ایفا کرد.

ایوانکا، مادر سه فرزند است؛ دختری پنج ساله به نام آرابلا، پسری سه ساله به نام جوزف و پسری هشت ماهه به نام تئودور.

یکی از دغدغه های اصلی ایوانکا ترامپ ، چالشهای مادران شاغل است. ایوانکا می گوید قصد ندارد کار زنان خانه دار را دست کم بگیرد و هدفش ، توجه بیشتر به مادرانی است که در خارج از خانه نیز کار می کنند.

او می گوید در ارائه محصولات برای زنان قصد دارد روی این مسأله تأکید کند که زنان معماران زندگی خود هستند.

ایوانکا، از دوستان صمیمی چلسی کلینتون ، دختر هیلاری و بیل کلینتون است و مسائلی برایش اهمیت دارد که به ارزشهای دموکراتها نزدیک است.

اریک
اریک، فرزند سوم دونالد ترامپ ۳۲ سال دارد و او نیز همچون خواهر و برادرش در سازمان ترامپ فعالیت می کند و مسئولیتش اداره زمین های گلف ترامپ است.

اریک همچنین مدیر کارخانه شراب سازی ترامپ در ویرجینیاست. او نیز مانند برادرش دونالد جونیور، به شکار علاقه زیادی دارد.

او همچنین از طریق بنیادی که راه اندازی کرده، کمکهای مالی قابل توجهی برای بیمارستان پژوهشی «سنت جود» که تخصصش سرطان اطفال است، جمع کرده است.

اریک دو سال پیش با یک تهیه کننده تلویزیونی ازدواج کرد. همسرش لارا، حامی حقوق حیوانات است.این زوج، یک سگ به نام چارلی دارند که عکسهایش را هر از گاهی در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند.

تیفانی

تیفانی، تنها فرزند دونالد ترامپ از همسر آمریکایی اش مارلا، ۲۲ ساله است. هر چند به نظر ساکت و تودار می رسد اما در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است.

تیفانی را مادرش بزرگ کرده و با او رابطه بسیار نزدیکی دارد و عکسهایش با او را مدام در اینستاگرام به اشتراک میگذارد. تیفانی با سخنرانی در کنوانسیون حزب جمهوریخواه ، زمانی که نامزدی پدرش رسما اعلام شد بیشتر خود را به مردم آمریکا شناساند.

تیفانی می خواهد در رشته حقوق درس بخواند و ابراز علاقه کرده که در سازمان ترامپ فعالیت کند. تیفانی صدای خوبی دارد و آواز هم می خواند.

برون

نام برون، پسر ده ساله ترامپ ، هنگام سخنرانی پدرش پس از پیروزی در انتخابات در ساعت سه بامداد در رسانه ها مطرح شد. او که کنار پدرش ایستاده بود به سختی سعی می کرد خمیازه نکشد و خودش را هوشیار نشان دهد.

مادرش ملانیا می گوید می خواهد وقتش در کاخ سفید را صرف تربیت فرزندش کند. او می گوید پسرش می داند الان در چه موقعیتی قرار دارد و او در طول انتخابات مدام از او در مورد نظرسنجی ها سوال می کرده است.

ملانیا می گوید گاه در خانه برون را «دونالد کوچک» صدا می زند و این به خاطر شباهت عجیبی است که به پدرش دونالد ترامپ دارد.

برون، در پنت هاوس لوکس خانواده در منهتن نیویورک، طبقه مخصوص خود را دارد و در مدرسه خصوصی درس می خواند.

او تنها فرزند ترامپ خواهد بود که در دوران ریاست جمهوری ترامپ در کاخ سفید اقامت خواهد داشت.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG