لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۰

نوشیدنی های اختصاصی یک میکده در واشنگتن به نام دونالد ترامپ و جملات قصار او


میکده ترامپ در واشنگتن
میکده ترامپ در واشنگتن

هر چه به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک تر می شویم، شهرهای مختلف آمریکا نیز حال و هوای انتخاباتی بیشتری می گیرند. در واشنگتن، پایتخت آمریکا، مدیر یک میکده با ابتکاری جالب هم فضا را اننتخاباتی کرده و هم مشتری بیشتری جذب می کند.

یک میکده در قلب شهر واشنگتن پایتخت آمریکا، با استفاده از نقل قول های دونالد ترامپ، آن را تم اصلی خود کرده است. از مشروب هایی به نام جملات قصار ترامپ تا تابلوهایی از اظهارات عجیب او.

میکده «برل» معمولا برای رویدادهای خصوصی رزرو می شود اما این روزها، با نوشیدنی های مخصوص «دونالد ترامپ» تا روز انتخابات پذیرای همه است. شعار این میکده هم، «دوباره مشروبات الکلی را عالی کنیم» است که به شعار تبلیغاتی ترامپ اشاره دارد. او می گوید «دوباره آمریکا را عالی کنیم».

وارد این میکده که می شوید از دیواری می گذرید که روی آن نوشته شده «زن وقیح» یا Nasty Woman که اشاره ای به خطاب قرار دادن هیلاری کلینتون توسط دونالد ترامپ در جریان یکی از مناظره های انتخاباتی است. بر روی این دیوار اسامی زیادی از زنان تأثیرگذار جهان از جمله مادر ترزا قرار دارد.

دیوار روبرو که نامش «دیوارحماقت» است شلوغ تر است و از باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا گرفته تا جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین، کشور مکزیک و رسانه ها را در بر می گیرد.

میکده «برل» از سخنان جنجال برانگیز دونالد ترامپ برای مسخره کردن نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا و جذب مشتری استفاده کرده است.

ماکت مقوایی ترامپ نیز در گوشه ای از این میکده دیده می شود. منوی آن، بزرگ است تا مشتریان احساس کنند دستان کوچکی دارند. این هم در واقع شوخی است با یکی از گفته های دونالد ترامپ که دستانش را به مارکو روبیو، یکی از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری نشان داده بود تا ثابت کند اندازه آن مناسب است. روبیو قبل آن به ترامپ گفت بود او دستان کوچکی دارد و موهایش نارنجی است.

نام نوشیدنی ها نیز از نقل قولهای جنجالی ترامپ گرفته شده است. مثلا یک نوشیدنی هست به نام «بخشی از زیبایی من، ثروتمند بودن من است» که طعم نعنایی دارد و قیمت آن پنجاه دلار است.

مدیر «برل»، برای استفاده از نوعی وودکا در نوشیدنی که نامش را از اظهار نظر توهین آمیز ترامپ در مورد زنان به بیلی بوش، مجری تلویزیونی گرفته است از موسس کارخانه تقطیر وودکای Civic که در شهر واشنگتن نخستین کارخانه در نوع خود به مدیریت یک زن بوده، اجازه رسمی گرفته است.

نوشیدنی دیگری به نام «من همواره چین را شکست می دهم» شامل آنانس، لیمو، شکر، ادویه های چینی و نوعی وودکای کره ای است که به گفته مدیر «برل» امکان ندارد ترامپ فرقش را با چین متوجه شود.

مدیر میکده «برل» می گوید بسیاری از مردم به خیال اینکه آنها طرفدار ترامپ هستند برای شان نامه های اهانت آمیز می فرستند.

روی تخته سیاه «برل» نوشته شده «برل به قدری افتضاح است – که البته همه می دانند – که از نقل قولهای من برای جذب مشتری استفاده می کند» ؛ جمله ای که بعید نیست با شنیدن خبر موجودیت این میکده از دهان خود دونالد ترامپ بیرون بیاید یا یک نیمه شب، او درباره آن توئیتی کند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG