لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۱۷

مدير عامل شرکت تويوتا شخصاً در مورد نقص فنی اتومبيل های آن شرکت در چين پوزش خواست


اکيو تويودا مدير عامل شرکت تويوتا که پدر بزرگش مؤسس آن شرکت است روز دوشنبه در پکن شخصاً در مورد نقص فنی اتومبيل های آن شرکت از صاحبان اتومبيل تويوتا در چين پوزش خواست و سعی کرد که از نگرانی آنها بکاهد.

آقای تويودا تصريح کرد که مشتريان و ايمنی آنها بالاترين اولويت را برای شرکت تويوتا دارا هستند و وی شخصاً در مقابل مشتريان چينی خود احساس مسؤليت ميکند که از کارائی و کيفيت اتومبيل خود نگران شده اند و از همه آنها پوزش ميطلبد. او متعهد شد که بيش از ۷۵ هزار و ۵۵۲ اتومبيل را برای رفع نقص فراخوان خواهد کرده و مشکل شتاب ناگهانی و ناخواسته آنها را برطرف سازد.

چين از لحاظ شمار فروش اتومبيل در سال گذشته از آمريکا پيشی گرفت و بعنوان بزرگترين بازار فروش اتومبيل جهان شناخته شد و در حال حاضر ۵ در صد فروش اتومبيل های تويوتا را بخود اختصاص داده است.

مدير عامل تويوتا تأکيد کرد که مشکلات فنی اتومبيل های تويوتا در کشورهای مختلف جهان متفاوت است و به دارندگان اتومبيل های لکسس و پريوس اطمينان داد که اتومبيل های آنها مشکل فنی ندارند و شامل فراخوان نخواهند بود.

شرکت تويوتا تا بحال بيش از ۸ ميليون و ۵۰۰ هزار اتومبيل را در سراسر جهان به ويژه در آمريکا بعلت نقائص فنی از جمله شتاب ناخواسته و سيستم ترمز فراخوانده است.

ماساهيرا کاتو مديرعامل شرکت تويوتا در چين ميگويد عليرغم مشکلات کنونی تويوتا مصمم است که در سال جاری بيش از ۸۰۰ هزار اتومبيل در چين به فروش برساند.

XS
SM
MD
LG