لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۲۷

«بانی تایلر» در کسوف امسال ترانه معروف «قلب گرفتگی کامل» را می‌خواند


Hungary Music Bonnie Tyler
Hungary Music Bonnie Tyler

روز دوشنبه ۳۰ مرداد (۲۱ آگوست) آمریکا بعد از حدود چهاردهه شاهد یک خورشیدگرفتگی کامل خواهد بود. برای همین، یک خواننده قصد دارد آهنگ سی و سه سال پیش خود را که به «قلب‌گرفتگی کامل» (به انگلیسی: Total Eclipse of the Heart) مشهور است، اجرا کند.

در خبر ها اعلام شد که بانی تایلر، خواننده بریتانیایی به این مناسبت ترانه معروفش «قلب گرفتگی کامل» را همزمان با خودشید گرفتگی در آمریکا اجرا خواهد کرد. خانم تایلر هنرمند اهل بریتانیا این یک تک‌آهنگ را در سال ۱۹۸۳ میلادی خواند.

خانم تایلر در زمان خورشیدگرفتی (کسوف) در یک کشتی تفریحی در جزائر کارائیب خواهد بود. این کشتی در زمان کسوف در مکانی خواهد ایستاد که بهترین جا برای تماشای خورشیدگرفتگی است.

مدیر کشتی تفریحی «رویال کاریبین» به مجله تایم گفته که از خانم بانی تایلر درخواست اجرای موسیقی کرد چون در این لحظه که یکبار در زندگی رخ می دهد او بهترین گزینه بود.

ترانه «قلب گرفتگی کامل» در سال ۱۹۸۳ منتشر شد و بانی تایلر می گوید خورشید گرفتگی امسال موجب شده که مردم از ترانه او یاد کنند.

موزیک ویدئوی این ترانه در یوتیوب بیش از ۳۰۰ میلیون بار تماشا شده است. بانی تایلر در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۳ گفت هرگز از خواندن این ترانه خسته نمی شود.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG