لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۲۸

پرزیدنت ترامپ سوار بر خودرو از بیمارستان خارج شد و به ابراز احساسات طرفداران خود پاسخ داد


پرزیدنت ترامپ یکشنبه ۴ اکتبر سوار بر خودرو برای مدتی کوتاه از بیمارستان والتر رید خارج شد و برای هواداران خود دست تکان داد 
پرزیدنت ترامپ یکشنبه ۴ اکتبر سوار بر خودرو برای مدتی کوتاه از بیمارستان والتر رید خارج شد و برای هواداران خود دست تکان داد 

رئیس جمهوری آمریکا شامگاه یکشنبه ۴ اکتبر سوار بر خودرو برای مدتی کوتاه از بیمارستان والتر رید خارج شد و برای هواداران خود دست تکان داد.

خروج پرزیدنت ترامپ از بیمارستان لحظاتی پس از آن روی داد که او در یک توئیت ویدئویی گفت، قصد دارد برای یک دیدار از پیش اعلام نشده با «شماری از میهن‌پرستان» و هوادارانش که بیرون بیمارستان جمع شده بودند، از آن جا خارج شود و آنها را شگفت‌زده کند.

پرزیدنت ترامپ در این توئیت ویدئویی همچنین با تقدیر از تیم درمانی بیمارستان والتر رید گفت: «این [ابتلا شدن به بیماری] مسیری بسیار جالب بوده است. من چیزهای بسیار زیادی درباره کووید آموختم. من این چیزها را با رفتن به مدرسه یاد گرفتم. این مدرسه واقعی است. این مدرسه‌ای نیست که در آن صرفاً کتاب خوانده شود. و من آن را متوجه می‌شوم، و من آن را درک می‌کنم. و این چیز بسیار جالبی است.»

پزشک پرزیدنت ترامپ ساعاتی پیش تاکید کرده بود که روند «بهبود یافتن او ادامه دارد» و گفته بود که او حتی ممکن است دوشنبه مرخص شود.

دکتر شان کانلی، پزشک ویژه پرزیدنت ترامپ، به همراه اعضای تیم پزشکان و متخصصان بیمارستان والتر رید که مسئولیت مداوای پرزیدنت ترامپ به آنها سپرده شده است، پیش از ظهر یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی ضمن ابراز رضایت از روند کلی مداوا و بهبودی پرزیدنت ترامپ تاکید کردند که حال عمومی او خوب است، هیچ‌گونه تنگی نفس و یا مشکلات کبدی یا کلیوی ندارد، و ممکن است روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شود تا روند مداوای او در کاخ سفید ادامه یابد.

در این کنفرانس مطبوعاتی که توسط تیم ویژه مداوای پرزیدنت ترامپ در برابر بیمارستان والتر رید، واقع در شهر بتزدا در ایالت مریلند، برگزار شد، دکتر کانلی با ابلاغ مراتب تقدیر و تشکر پرزیدنت ترامپ از گروه پزشکی و تیم متخصصان مداواکننده او، تاکید کرد که از روند بهبودی پرزیدنت ترامپ رضایت کامل دارند.

دکتر گرابالدی، یکی دیگر از اعضای این تیم پزشکی، نیز با تاکید بر این تمامی علائم حیاتی رئیس جمهوری آمریکا به دقت و لحظه به لحظه تحت نظر پزشکان متخصص قرار دارد، گفت:‌ «پرزیدنت ترامپ دیروز دومین دُز داروی رمدسیویر را با موفقیت دریافت کرد و … هیچ‌گونه عوارض جانبی در او مشاهده نشده است.» وی تاکید کرد که تیم پزشکی قصد دارد دوره پنج روزه مداوای پرزیدنت ترامب با این دارو را کامل کند.

دکتر گرابالدی با تاکید بر این که حال پرزیدنت ترامپ خوب است و او راه می‌رود، گفت که اگر حال رئیس جمهوری «به خوبی امروز باشد، ما امیدواریم که حتی همین فردا او را مرخص کنیم تا به کاخ سفید برود و در آن جا روند مداوای ایشان ادامه پیدا کند.»

XS
SM
MD
LG