لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۶

مراسم اهدای جوایز تونی در بهت و اندوه اورلاندو


موزیکال همیلتون یازده جایزه تونی به خانه برد
موزیکال همیلتون یازده جایزه تونی به خانه برد

جیمز کوردن، مجری هفتادمین مراسم اهدای جوایز تونی، مراسم را با گرامیداشت یاد قربانیان اورلاندو آغاز کرد: "تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که شما تنها نیستید. درد شما، درد ماست. تئاتر مکانی است که در آن همه نژادها، عقاید، گرایش های جنسی و جنسیت ها با هم برابرند و با عشق و حمایت با آن برخورد می شود. نفرت هرگز پیروز نخواهد شد. ما به کمک هم نخواهیم گذاشت که نفرت پیروز شود. مراسم امشب تجلیلی است از این اصل. این مراسم تونی است."

توییتر رسمی تونی هم پیش از آغاز مراسم نوشت قلبمان به خاطر حادثه غير قابل تصور ديشب در اورلاندو لبريز از غم است و مراسم امشب را تقديم می کنيم به قربانيان اورلاندو و خانواده ها و دوستانشان.

​نامزدها و مجريان مراسم با زدن روبان هاي نقره اي ياد قربانيان اورلاندو را گرامي داشتند.برخی نیز با سنجاق هاي نارنجي توجه ها را به اهميت كنترل سلاح جلب كردند. رنگ نارنجی ، رنگ روز ملی آگاهی رسانی در مورد خشونت های مسلحانه در آمریکاست که روز دوم ماه ژوئن بود. تصاویر فرش قرمز مراسم اهدای جوایز تونی در توییتر دست به دست می شود از جمله توسط مجری برنامه Entertainment Tonight

برنده بزرگ شب موزیکال همیلتون بود.

ین مانوئل میراندا در موزیکال همیلتون
ین مانوئل میراندا در موزیکال همیلتون

این اثر با الهام از داستان زندگی الکساندر همیلتون از بینانگذاران ایالات متحده آمریکا و به سبک هیپ هاپ ساخته شده است و گوشه ای از تاریخ آمریکا را تصویر می کند. موزیکال همیلتون توانست یازده جایزه به خانه ببرد. با این حال برنده ها روی صحنه به جای ابراز شادی از موفقیتشان، اندوه و همدلی خود را با اورلاندو نشان دادند.

لین مانوئل میراندا، خالق و بازیگر موزیکال همیلتون هنگام دریافت جایزه روی صحنه به لحن خاص نمایش همیلتون گفت: "اعمال غیر منطقی فاجعه آمیز ... عصر نفرت" او سپس احساساتی شد و با بغض ادامه داد: "عشق، عشق است و نمی تواند نابود شود."

اعضای موزیکال هميلتون که قرار بود قسمتی از جنگ يورک تاون را به نمايش بگذارند تصميم گرفتند به احترام قربانيان حمله مسلحانه به کلوب پالس در اورلاندو اين اجرا را بدون تفنگهای فتيله ای روی صحنه ببرند.

گلوریا استفان، خواننده و ترانه سرای کوبایی-آمریکایی برای حمایت از نمایش خود که بر اساس زندگی خودش ساخته شده در مراسم حاضر بود. خانم استفان گفت: "ما افتخار می کنیم که بزرگترین جمعیت بازیگران هیسپانیک را در تاریخ برادوی داریم. کسانی که داستانهای خودشان را روی صحنه می برند. این اشتیاق در هیچ کتابی نمی گنجد و به بازیگر تزریق نمی شود اما به دیگران منتقل می شود "

هفتادمین مراسم اهدای جوایز تونی، در اهدای جوایز، تنوع نژادی را به خوبی رعایت کرد. سی و پنج درصد از نامزدها، رنگین پوست بودند.

مراسم اهدای جوایز تونی همراه با اندوه کشتار در اورلاندو برگزار شد
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

XS
SM
MD
LG