لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۸

تام هنکس پس از درمان کووید۱۹ یک برنامه طنز تلویزیونی را از خانه‌اش اجرا کرد


تام هنکس، سینماگر محبوب آمریکایی که در استرالیا به ویروس کرونا مبتلا شده بود، پس از بهبودی و بازگشت به آمریکا این هفته مجری «زنده، شنبه شب» بود و این برنامه طنز تلویزیونی را از راه دور و از منزل خود اجرا کرد.

این برنامه تلویزیونی به دلیل شیوع ویروس کرونا دریک ماه گذشته پخش نشد. ولی تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند این قسمت را به صورت خانگی تولید کنند.

این نخستین باری بود که «زنده، شنبه شب» به این صورت از پیش ضبط شد و علاوه بر تام‌ هنکس تمامی بازیگران، مهمانان، و حتی خواننده مهمان این برنامه نیز در خانه‌های خود بودند.

تام هنکس که همراه با همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونا مبتلا شده بود، ضمن قدردانی از کادر پزشکی و تمامی دوستان و طرفدارانش، با شوخی‌های خود لحظات خوشی را برای بینندگان رقم زد.

او با تاکید بر این که خندیدن در چنین شرایطی بسیار دشوار است گفت، همه انسان ها در این بحران کنار یکدیگر هستند و باید با حفظ امید، این دوران سخت را پشت سرگذاشت.

مهمان های این برنامه لری دیوید، الک بالدوین، ادم سندلر، و تینا فی بودند و کریس مارتین نیز یکی از آهنگ های باب دیلن را اجرا کرد.

تام هنکس در طول برنامه با اشاره به تجربه شخصی خود و همسرش در رابطه با ویروس کرونا، چند بار بر اهمیت رعایت فاصله اجتماعی و شستن مرتب دست‌ها تأکید کرد.

بر اساس آمار منتشره، این قسمت از «زنده، شنبه شب» یکی از پربیننده‌ترین برنامه های سال‌های اخیر شبکه تلویزیونی «ان بی سی» بود.

هنوز مشخص نیست که آیا برنامه بعدی نیز به صورت خانگی تولید می شود یا تهیه‌کنندگان از روش های دیگری استفاده می کنند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG