لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۱

همکاری تام کروز با ناسا و ایلان ماسک؛ کارگردان فیلم جدید فضایی انتخاب شد


«داگ لیمان» فیلمساز آمریکایی، فیلم جدید با بازی تام کروز را کارگردانی می‌کند.
«داگ لیمان» فیلمساز آمریکایی، فیلم جدید با بازی تام کروز را کارگردانی می‌کند.

پس از این که سازمان ملی فضایی و هوانوردی آمریکا، «ناسا»، خبر همکاری خود با تام کروز و ایلان ماسک برای تولید یک فیلم‌ سینمایی در فضا را تأیید کرد، کارگردان این اثر هیجان‌انگیز نیز انتخاب شد.

به گزارش‌ نشریه هنری «ورایتی» گفته می‌شود این فیلم را، که هنوز عنوانی ندارد، داگ لیمان، فیلمساز آمریکایی، کارگردانی خواهد کرد.

او یکی از دوستان نزدیک تام کروز است و در فیلمهای «لبه فردا» و «ساخت آمریکا» با این ستاره بزرگ همکاری کرده است.

چندی پیش نشریات و سایت‌های هنری از مذاکره تام کروز با ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت «اسپیس اکس» برای تولید یک فیلم سینمایی در فضا با همکاری ناسا خبر دادند.

پس از این که ناسا به صورت رسمی این خبر را تأیید کرد، مراحل اولیه ساخت این پروژه نامتعارف کلید خورد.

هنوز جزئیاتی از داستان ‌فیلم، بازیگران، و یا شرکت پخش‌کننده آن در دسترس نیست ‌و تام کروز، ایلان ماسک، و ناسا در این زمینه سکوت کرده‌اند.

تام کروز از چندی پیش در حال رایزنی با داگ لیمان برای تولید یک فیلم فضایی به نام «لونا پارک» به پخش کنندگی شرکت «پارامونت» است.

هر چند «پارامونت» هرگونه ارتباطی میان لونا پارک و فیلم جدید تام کروز را انکار می‌کند، ولی گزینش داگ لیمان برای یک پروژه فضایی، نویسندگان هنری را نسبت به ادعای این شرکت دچار تردید کرده است.

لونا پارک درباره گروهی ماجراجو است که برای کشف منابع جدید انرژی به کره ماه می‌روند و این می‌تواند داستان همان فیلمی باشد که تام کروز می‌خواهد در فضا بسازد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG