لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ایران ۰۹:۳۸

ترزا می مدل مجله ووگ شد


ترزا می

این روزها نام ترزا می در عرصه سیاست زیاد شنیده می شود اما این سیاستمدار بریتانیایی که همیشه به دنیای مد نیز علاقه خاصی داشته حال فرصتی که نصیب هر کسی نمی شود را به دست آورده است: اینکه برای مجله مد ووگ مدل شود.

نخست وزیر بریتانیا در نسخه ماه آوریل مجله ووگ ظاهر می شود. وی اولین نخست وزیر بریتانیاست که مدل این مجله مد می شود. ووگ همچنین با خانم می مصاحبه ای انجام داده و مجموعه عکس هایی که توسط عکاس سرشناس «آنی لیبوویتز» از خانم می گرفته شده در نسخه ماه آوریل چاپ خواهند شد.

خانم می در مصاحبه با ووگ به مسائل مختلفی می پردازد. از در دست گرفتن دست پرزیدنت ترامپ که جنجال های بسیاری به دنبال داشت تا مهارت های همسرش در آشپزی و سریالهای تلویزیونی مورد علاقه اش.

ترزا می در رابطه با مقایسه ای که بین او و تنها نخست وزیر زن دیگر در تاریخ بریتانیا شده به ووگ گفت: «تنها یک مارگارت تاچر می تواند وجود داشته باشد. من ترزا می هستم. من روش های خودم را دارم.»

ترزا می پیشتر هم با لباس هایی نسبتا غیر متعارف برای یک چهره سیاسی مانند کفشهایی با طرح پلنگی، کت چرم، و جواهرات درشت در دنیای مد جلب توجه کرده است. او در نسل جدید رهبران زن، به نوعی پیشگام محسوب می شود و همواره گفته است که زنان لزوما نباید مثل مردها لباس های یکنواخت بپوشند.

ترزا می در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۴ با شبکه خبری بی بی سی انجام داده بود در پاسخ به این سوال که «اگر در یک جزیره خالی از سکنه تنها بود و می توانست تنها یک چیز با خود داشته باشد» گفته بود: «مجله ووگ».

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG