لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۳۲

صعود آزارنکا و شاراپووا به جمع هشت بازیکن برتر رولان گروس


صعود آزارنکا و شاراپووا به جمع هشت بازیکن برتر رولان گروس
صعود آزارنکا و شاراپووا به جمع هشت بازیکن برتر رولان گروس

در ادامه دور چهارم مسابقات تنیس آزاد فرانسه، رولان گروس، ویکتوریا آزارنکا، نفر چهارم تنیس زنان جهان با پیروزی در برابر رقیب روسش، به یک چهارم نهایی این مسابقات راه یافت.

آزارنکا از بلاروس، در برابر اکاترینا ماکارووا از روسیه به راحتی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید تا راهی دور بعد شود. در دیگر دیدار زنان، ماریا شاراپووای روس، نفر نخست سابق تنیس زنان، هم به جمع هشت بازیکن برتر این مسابقات رسید. شاراپووا در برابر اگنیژکا رادوانسکای لهستانی، در دو ست و با نتایج ۷-۶ و ۷-۵ به پیروزی رسید تا او هم به یک چهارم نهایی این مسابقات راه یابد.

راجر فدرر سوئیسی نفر سوم رده بندی تنیس جهان برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی رولان گاروس از ساعتی پیش در مقابل گال مانفی فرانسوی به میدان رفته، اما دیدار اندی ماری بریتانیایی و ویکتور ترویکی صرب که دیشب به دیلیل تاریکی هوا به تعویق افتاد امروزبا برتری وی به پایان رسید. ماری که برای صعود به یک چهارم نهایی این مسابقات به دردسر افتاده بود در حالیکه دو بر صفر عقب افتاده بود، در آخر ساعاتی پیش با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید تا او هم به جمع هشت تنیس باز برتر این مسابقات راه یابد. در دیداری دیگر دیروز خوان ایگناسیو چلای آرژانتینی در دیداری نفسگیر که ۴ ساعت به طول انجامید موفق شد، آلخاندرو فالای کلمبیایی را سه بر دو شکست دهد.

همچنین رابین سودرلینگ سوئدی، نایب قهرمان دو دوره این مسابقات، با پیروزی در برابر ژیل سیمون از کشور میزبان، حریف رافائل نادال در دور بعد مسابقات شد. سودرلینگ سه بر صفر حریفش از فرانسه را شکست داد تا راهی یک چهارم نهایی شود.

XS
SM
MD
LG