لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۳۵

حذف مدافع عنوان قهرمانی از پان پاسیفیک


حذف مدافع عنوان قهرمانی از پان پاسیفیک
حذف مدافع عنوان قهرمانی از پان پاسیفیک

سومین روز مسابقات تنیس آزاد پن پاسیفیک با حذف مدافع عنوان قهرمانی پیگیری شد.

در ادامه این مسابقات که در توکیوی ژاپن در حال پیگیریست، کارولین وژنیاکی، قهرمان سال قبل این مسابقات در برابر کایا کانپی، نفر ۴۳م رده بندی جهانی از استونی، دو بر یک شکست خورد تا وداعی زودهنگام با این مسابقات داشته باشد. در دیداری دیگر ورا زووناروا در برابر حریفش از لهستان به برتری رسید. زووناروا، بخت چهارم قهرمانی این مسابقات در برابر اگنیژکا رادوانسکا در دو ست و با نتایج ۶-۱ و ۶-۲ به برتری رسید تا راهی دور بعد این مسابقات شود. ماریا کیریلنکو، دیگر تنیسور روس هم در برابر آنا ایوانوویچ به برتری رسید. کیریلنکو که روز گذشته سامانتا استوسور، قهرمان مسابقات یو اس اوپن را شکست داده بود، در این دیدار در برابر ایوانوویچ صرب هم موفق شد دو بر صفر به پیروزی برسد تا قدم به دور بعد مسابقات بگذارد. در ادامه موفقیت تنیسورهای روس، ماریا شاراپووا هم دیگر پیروز این رقابتها بود. شاراپووا در برابر جولیل گورگس آلمانی دو بر صفر به برتری رسید تا در دور بعد به مصاف قهرمان ویمبلدون، پترا کویتووا برود.

همچنین دور دوم رقابتهای تنیس آزاد مردان در تایلند هم با برتری کامکه، سیمون و باچینگر پیگیری شد. در ادامه مسابقات تنیس آزاد تایلند در شهر بانکوک، توبیاس کامکه آلمانی، نفر صد و سوم رنکینگ جهانی مردان، در برابر بخت هشتم قهرمانی این مسابقات، پابلو آندوخار اسپانیایی در ۵۲ دقیقه با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید تا به دور سوم راه یابد.

در دیگر دیدار این مسابقات، ژیل سیمون فرانسوی هم در برابر حریفش به سختی به برتری رسید. سیمون، قهرمان این مسابقات در سال ۲۰۰۹ در برابر ین هسون لوی تایوانی با نتیجه دو بر یک به برتری رسید تا او هم راهی دور بعد این مسابقات شود. همچنین از دور نخست این مسابقات ماتیاس باچینگر با پیروزی در برابر تنیسور کشور میزبان به دور دوم راه یافت. باچینگر آلمانی، در برابر دانای اودومچوکه در دو ست و با نتایج ۷-۶ و ۶-۳ به برتری رسید تا به دور دوم این مسابقات راه یابد.

XS
SM
MD
LG