لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۲۹

حذف سه سید نخست زنان


حذف سه سید نخست زنان
حذف سه سید نخست زنان

دور چهارم مسابقات تنیس آزاد فرانسه، رولان گروس امروز با پیروزی آناستازیا پاولیوچنکا در برابر ورا زووناروا پیگیری شد.

پاولیوچنکا در برابر هموطنش، زووناروا با نتیجه دو بر یک به پیروزی سید تا راهی یک چهارم نهایی این مسابقات شود. با این نتیجه، هر سه بخت نخست قهرمانی این مسابقات، یعنی کارولین وژنیاکی، کیم کلایسترز و زووناروا از دور مسابقات حذف شده اند. در دیگر دیدارها، روز گذشته، ماریا شاراپووای روس در برابر یانگ جان چان تایوانی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید تا قدم به دور چهارم این مسابقات بگذارد.همچنین لی نای چینی، بخت ششم قهرمانی این مسابقات در برابر سورنا کریستیا از رومانی در دو ست و با نتایج مشابه ۶-۲ به پیروزی رسید.

اما مرد نخست تنیس جهان با پیروزی در برابر حریفش از کرواسی، به دور چهارم راه یافت. رافائل نادال اسپانیایی در برابر آنتونیو وِیچ با نتیجه سه بر صفر به برتری رسید. همچنین، نوواک جوکوویچ، نفر دوم تنیس جهان هم دیگر پیروز این مرحله نام گرفت. جوکوویچ صرب، در برابر خوان مارتین دل پوتروی آرژانتینی ست دوم را واگذار کرد اما در آخر با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا راهی دور بعد شود.

و در آخر اندی ماری بریتانیایی در برابر میکائیل برر آلمانی، با وجود اینکه مچ پای راستش در ست دوم پیچ خورد، در آخر با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید تا در دور بعد حریف ویکتور ترویکی شود.

XS
SM
MD
LG