لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۹

دو خبر از تنیس


دو خبر از تنیس
دو خبر از تنیس

در روز دوم رقابتهای تنیس آزاد دوحه فلاویا پنتا موفق شد ژنگ ژی را از پیش رو بردارد.

در این دیدار پنتای ایتالیایی خیلی آسان و با نتایج مشابه ۶-۲ حریف چینی اش را از پیش رو برداشت تا راهی دور بعد این مسابقات شود.

در دیگر دیدار اینروز، دانیلا هانتوچووا با نتیجه دو بر یک ویکتوریا آزارنکا را به خانه فرستاد. هانتوچووا، نفر سی ام تنیس زنان جهان ابتدا ست نخست را با نتیجه ۴-۶ به حریف خود از بلاروس واگذار کرد، سپس در ستهای دوم و سوم با نتایج ۶-۱ و ۶-۲ به برتری رسید تا راهی دور بعد شود.

در آخرین دیدار هم یلنا یانکوویچ صرب در برابر فاطما النَبهانی از عمان به برتری رسید. در این دیدار، یانکوویچف بخت پنجم قهرمانی این مسابقات، در دو ست و با نتایج ۶-۱ و ۶-۳ حریفش را از پیش رو برداشت تا راهی دور بعد این مسابقات شود.

همچنین راجر فدرر،مسابقات تنیس ای. تی. پی. تور قهرمانی دبی، با پیروزی آغاز کرد. بخت نخست قهرمانی این مسابقات و نفر دوم تنیس مردان جهان که در برابرحریف نه چندان مطرحش، سومدف دِوارمان از هند به میدان رفته بود، در دو ست و با نتایج مشابه ۶-۳ این حریفش را از پیش رو برداشت و به مرحله دوم صعود کرد. فدرر تاکنون چهار بار موفق به قهرمانی در مسابقات تنیس قهرمانی دبی شده است.

در دیگر دیدار، ژیل سیمون نفر سی و سوم تنیس مردان جهان از فرانسه، در مصاف میخاییل یوژنی روس، بخت چهارم قهرمانی این مسابقات، موفق شد در دو ست و با نتایج ۶-۳ و ۷-۵ حریفش را از پیش رو بردارد و راهی دور بعد شود.

XS
SM
MD
LG