لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۰۵

صعود فدرر به دور سوم اوپن استرالیا


صعود فدرر به دور سوم اوپن استرالیا
صعود فدرر به دور سوم اوپن استرالیا

امشب راجر فدرر، مدافع عنوان قهرمانی تنیس آزاد استرالیا، در مصاف با ژیل سیمون فرانسوی به سختی و با حساب ۳ بر ۲ مقابل راهی دور سوم مسابقات شد.

اما روز سوم این مسابقات هم، با پیروزی نفر نخست تنیس زنان جهان پیگیری شد. کارولین وژنیاکی، که تاکنون به مقام قهرمانی گرنداسلم دست نیافته، در برابر وانیا کینگ در دو ست با نتایج ۶-۱ و ۶-صفر به پیروزی رسید تا خود راهی دور سوم این مسابقات شود.

در دیداری دیگر هم ژوستین هنین بلژیکی نفر یازدهم رده بندی تنیس در مصاف با النا بالتاچای بریتانیایی موفق شد در دو ست و با نتایج ۶-۱ و ۶-۳ حریفش را شکست دهد و جواز حضور در دور سوم را کسب کند.

در دیگر دیدار این روز، ماریا شاراپوای روس، دارنده عنوان قهرمانی اوپن استرالیا در سال ۲۰۰۸ به مصاف ویرجینی راتزانو از فرانسه قرار رفت و توانست حریفش را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو بردارد تا او هم راهی دور سوم این مسابقات شود.

اما ونوس ویلیامز آمریکایی در دیدار با ساندرا زالاووا از جمهوری چک کار ساده ای نداشت. ویلیامز که از مصدومیت از ناحیه ران رنج میبرد، ست نخست را با نتیجه ۶-۳ به حریف خود واگذار کرد. اما وی پس از کمک پزشکان موفق شد ستهای دوم و سوم را از آن خود کند تا در آخر با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست دهد

در قسمت مردان هم ، فرناندو برداسکو، بخت نهم قهرمانی این مسابقات از اسپانیا با نتیجه سه بر دو یانکو تیپسارویچ از صربستان را شکست داد. اندی رادیک آمریکایی، بخت هشتم قهرمانی این مسابقات در برابر حریفی گمنام به نام ایگور کونیستین قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر حریفش را شکست داده و به دور بعد راه یابد.

تامی روبردوی اسپانیایی هم در برابر مردی فیش آمریکایی با وجود شکست در ست نخست، موفق شد در آخر با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست دهد.

و توماس بردیچ از جمهوری چک به مصاف فیلیپ کولشریبر رفت که توانست حریف آلمانی اش را ببا نتیجه سه بر یک مغلوب کرده و قدم به دور سوم این مسابقات بگذارد.

XS
SM
MD
LG