لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۰۷

آنا ایوانوویچ هم از تنیس ایندین ولز حذف شد.


آنا ایوانوویچ هم از تنیس ایندین ولز حذف شد.
آنا ایوانوویچ هم از تنیس ایندین ولز حذف شد.

مسابقات تنیس زنان بی. ان. پی. پریبا، که با جایزه ای بالغ بر چهار ونیم میلیون دلار در زمینهای کلاب ایندین ولز در حال برگزاریست،دیروز با شکست آنا ایواوویچ صرب، تنیس باز نخست سابق جهان دنبال شد.

ایوانوویچ که هم اینک در رده نوزدهم رنکینگ جهانی قرار دارد در دیدار با ماریون بارتولی فرانسوی ، تنیس باز شماره پانزدهم جهان، در دو ست نتیجه را واگذار کرد و حذف شد. همچنین سحر پیر اسرائیلی، تنیسور رده دهمی جهان در مقابل یانیا ویکیمایر بلژیکی تنیس باز ۲۳م همین رنکینگ شکست خورد و با جام وداع کرد.

اما در رقابتهای ۴میلیون و۷۶۰ هزار دلاری تنیس مردان ایندین ولز، بزرگان، با پیروزی به کار خود ادامه دادند.مرد شماره یک تنیس جهان، رافائل نادال اسپانیایی، برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی، سومدف دوارمان هندی را با نتیجه ۷به۵ و ۶ به ۴ در دو سِت مغلوب کرد. البته این دیدار چندان هم برای نادال آسان نبود، چرا که پیروزی در این مسابقه، نزدیک به دو ساعت زمان برد.راجر فدرر سوئیسی، نفر دوم تنیس مردان جهان هم، کار راحتی مقابل رایان هریسون آمریکایی نداشت. فدرر در سِت نخست، در تایبرک ۷ به ۶ این حریف جوان را برد و در سِت دوم، ۶ به ۴ از سد او گذشت تا پس از یک ساعت و نیم جدال ، خود به جمع هشت تنیس باز برتر بپیوندد. در این میان، نواک ژوکوویچ صرب نفر سوم تنیس جهان، در مقابل هموطنش ویکتور ترویکی مشکلی نداشت و با نتایج ۶ بر صفر و ۶ به یک به پیروزی رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

XS
SM
MD
LG