لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۳۳

پیروزی بزرگان در تنیس ایتالیا


پیروزی بزرگان در تنیس ایتالیا

بزرگان تنیس در میدان رم به پیروزی رسیدند.

در دور دوم تنیس مسترز رم، راجر فدرر نفر سوم تنیس جهان با پیروزی در برابر ژو ویلفرد سونگا، به دور سوم این مسابقات راه یافت. فدرر سوئیسی در این دیدار، در دو ست و با نتایج ۶-۴ و ۶-۲ حریف فرانسوی اش را شکست داد تا راهی دور بعد مسابقات شود. در دیگر دیدار این مسابقات هم نوواک ژوکوویچ در برابر لوکاس کوبوت به برتری رسید. و رکورد شکست ناپذیری این فصلش را به ۳۳ بازی رساند. همچنین رافائل نادال، تنیسور شماره یک جهان از اسپانیا هم با پیروزی دو بر یک در برابر پائولو لورنزی ایتالیایی به دور بعد صعود کرد.

همچنین در بخش زنان تنیس آزاد ایتالیا، آنا ایوانوویچ با شکست در برابر یانینا ویکمایر از دور مسابقات حذف شد. ویکمایر بلژیکی با نتیجه دو بر یک حریف صربش را شکست داد تا راهی دور بعد شود. همچنین یلنا یانکوویچ با شکست لوسی سافارووا قدم به دور سوم این مسابقات گذاشت. یانکوویچ صرب در دو ست و با نتایج ۶-۰ و ۶-۳ حریفش را از جمهوری چک شکست داد و او هم راهی دور سوم این مسابقات شد.

در دیگر دیدار دور دوم، النا وسنینای روس بخت هشتم قهرمانی این مسابقات را به خانه فرستاد. وسنینا، دو بر یک در برابر اگنیژکا رادوانسکای لهستانی به پیروزی رسید و به دور بعد راه یافت.

XS
SM
MD
LG