لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۴۱

نتایج جام دیویس


نتایج جام دیویس
نتایج جام دیویس

در ادامه مسابقات تنیس تیمی مردان جهان، جام دیویس، آمریکا با درخشش اندی رادیک، در برابر شیلی به برتری رسید.

اندی رادیک در دیدار انفرادی در برابر پائول کپدویه، با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا آمریکا با همین نتیجه از شیلی پیش افتد و راهی دور یک چهارم نهایی جام دیویس شد.

در دیگر مسابقه جام دیویس، صربستان با برتری قاطع در برابر هند، به دور بعد مسابقات راه یافت. ویکتور ترویکی صرب، که به مصاف قوی ترین تنیسور هند، سامدِف دِوارمان رفته بود، حریفش را با نتیجه سه بر صفر شکست داد، تا قهرمان دوره گذشته جام دیویس با پیروزی ۴ بر یک در مجموع، به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه یابد.

در دیگر مسابقه جام دیویس، فرانسه هم خود را به جمع هشت تیم برتر این مسابقات رساند. در حالیکه تیمهای فرانسه و اتریش در عدد دو به تساوی رسیده بودند، ژرمی شاردی در برابر مارتین فیشر، با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا این تیم در مجموع با نتیجه سه بر دو اتریش را شکست داده و به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یابد.

و در آخر، اسپانیا با غلبه بر بلژیک به یک چهارم نهایی جام دیویس رسید. رافائل نادال، تنیسور شماره یک مردان جهان با نتیجه دو بر صفر، اولیور روخوس از بلژیک را شکست داد تا اسپانیا، با پیروزی سه بر یک در برابر این تیم، به جمع هشت تیم برتر این رقابتها راه یابد.

XS
SM
MD
LG