لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۵۴

صعود فدرر به دور دوم


در دومین روز مسابقات تنیس آزاد فرانسه یا رولن گاروس، راجرفدرر سوئیسی برترین تنیس باز جهان به دور دوم دومین گرند اسلم فصل صعود كرد.

امروز فدرر در سه ست و با نتایج شش بر چهار، شش بر یك و شش بردو پیتر لوژاك استرالیایی، را شكست داد و به دور دوم مسابقات رولان گاروس راه یافت. فدرر در دور دوم با الخاندرو فالای كلمبیایی روبرو میشود.

اما در رقابتهای زنان فرنچ اوپن، امروز کارولین وژنیاکی با حساب دو بر صفر از سد آلا کوریتسوا گذشت. وژنیاکی که سال پیش به دیدار نهایی مسابقات تنیس آزاد آمریکا راه یافته بود اخیرا از آسیب دیدگی قوزک پا رهایی یافته، با این برد به مرحله دوم تنیس آزاد فرانسه راه یافت.

در دیدار دیگری امروز، لی نا برترین بازیکن چین با پیروزی دو بر صفر در برابر کریستینا ملادینوویچ از فرانسه به دور دوم این مسابقات راه یافت. همچنین دیروز بخت دوم قهرمانی، ونوس ویلیامز آمریکایی در برابر پتی شنایدر از سوئیس به میدان رفت که موفق شد در پایان در دو ست و با نتایج مشابه ۶-۳ به برتری دست یابد. ارغوان رضایی تنیسور ایرانی تبار فرانسه هم دیدار نخست خود را در برابر هایدی التباک از کانادا با پیروزی دو بر صفر پشت سر گذاشت و راهی دور دو فرنچ اوپن شد.

XS
SM
MD
LG