لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۰۸

خبرگزاریهای وابسته به حاکمیت، قبول قتل انکار قاتل


خبرگزاریهای وابسته به حاکمیت، قبول قتل انکار قاتل
خبرگزاریهای وابسته به حاکمیت، قبول قتل انکار قاتل

خبرگزاریها و سایت های وابسته به حاکمیت از جمله: فارس، جهان، الف، بازتاب، رجانیوز و ... با متنی همگون و بدون ذکر منبع اعلام کرده اند گروه هایی از مجاهدین خلق وارد تهران شده و اقدام به تیراندازی کردند که در جریان آن یک تن کشته و سه تن نیز زخمی شده اند.

گزارش این خبرگزاریها عینا شبیه گزارش فارس است: «گروهك منافقین امشب به سوی رهگذران آتش گشودند كه در جریان این تیراندازی یك نفر از هموطنانمان شهید شد.در این تیراندازی همچنین چند تن از هموطنانمان به شدت مجروح شدند كه در حال حاضر در بیمارستان تحت مداوا هستند.»

این خبرگزاریها از دستگیری و شناسایی هویت ضاربان گزارشی نفرستاده اند.

این خبرگزاریها نگفته اند ده هزار نیروی گارد ویژه مستقر در میدان آزادی و همین سان نیرو در میدان های انقلاب و امام حسین که برای مقابله با راهپیمایی سبزها بسیج شده به شلیک گاز اشک آور و تیراندازی هوایی متوسل شدند، چگونه است که نتوانستند این افراد مسلح را شناسایی و دستگیر کنند.

این خبرگزاریها نگفته اند نیروهای وزارت اطلاعات کجا بوده اند که این افراد مسلح «منافقین» در جایی کمین کرده اقدام به شلیک گلوله کردند.

به گزارش همین خبرگزاریها سال گذشته نیز «منافقین» حتا خودروی نیروی انتظامی را ربوده با آن به میان جمعیت معترضان به نتیجه انتخابات رفتند که در این میان چندتن کشته و زخمی شدند.

این صحنه بعدا در تظاهرات مردم مصر در میدان آزادی قاهره نیز تکرار شد و گروهی با شتر به مخالفان مبارک در میدان آزادی قاهره حمله ور شدند. هرچند سردار نقدی ناکامی لباس شخصی ها در سرکوب مردم قاهره را شبیه سازی ناموفق دولت مصر از مدل ایرانی اش اعلام کرد.

شیعه نیوز نیز چندی پیش گزارش کرد: «اخیراً چهار هزار نفر از روحانیون وهابی تحت عنوان «طرح هجرت» وارد ایران شده است. این افراد که در چچن آموزش دینی و چریکی دیده اند، فعالیت های تبلیغی خود را در روستاها آغاز کرده اند. این گروه برای بیست هزار پایگاه تبلیغی روستایی برنامه ریزی کرده و وسایلی چون دوربین و برخی وسال جاسوسی دراختیار دارند.»

XS
SM
MD
LG