لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۵

خشم تیلور سوئیفت خواننده سرشناس آمریکایی از مدیر برنامه خوانندگان مشهور؛ او قلدر و زورگو است


«تیلور سوئیفت» خواننده سرشناس آمریکایی از اینکه مالکیت شش آلبوم پیشین او به دست «اسکوتر براون» ، یکی از مدیر برنامه های مشهور موسیقی افتاده است ابراز خشم کرده و آقای براون را به سالها زورگویی و قلدری متهم می کند.

روز یکشنبه اول ماه ژوئیه، کمپانی ضبط «بیگ ماشین لیبل» که صاحب شش آلبوم «تیلور سوئیفت» است اعلام کرد که سهامش را در یک قرارداد ۳۰۰ میلیون دلاری به شرکت «اسکوتر براون» واگذار کرده است.

براون که مدیر برنامه چهره های مطرحی چون جاستین بیبر و آریانا گرانده است، با تیلور سوئیفت نیز سابقه همکاری داشته است.

خانم سوئیفت در پستی که بر «تامبلر» منتشر کرد گفت از اینکه براون، مالکیت شش آلبوم او را به دست آورده به شدت ناراحت و خشمگین است و آقای براون را به سالها زورگویی متهم کرده است. سخنان او با واکنش های مختلفی از سوی هوادارانش و دیگر خواننده ها روبرو شد.

برخی از ستاره ها از جمله «هالسی» و «ایگی آزالیا» حمایت خود را از تیلور سوئیفت نشان دادند و او را برای شجاعتش در افشای رفتار زورگویانه یک شخصیت قدرتمند و بانفود ستودند. عده ای نیز اسکوتر براون را از فهرست دوستان خود حذف کردند.

ولی برخی دیگر مانند «جاستین بیبر» و «دمی لواتو» به حمایت از «اسکوتر براون» برخاستند و از سوئیفت برای کشاندن مسائل شخصی به شبکه های اجتماعی انتقاد کردند و آن را تلاش برای جلب «ترحم» دیگران خواندند.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gif

XS
SM
MD
LG